Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Weekend pełen atrakcji jakiego jeszcze nie było!

Podziel się

Jedne bilet na dwa wydarzenia? Takie rzeczy tylko na Międzynarodowych Targach Poznańskich! W ostatni październikowy weekend ponownie spotkają się odkrywcy nowych pasji i fani klasycznej motoryzacji. Kupując jeden bilet możecie odwiedzić aż dwa wydarzenia: Targi Hobby (29-30.10) oraz Targi Pojazdów Zabytkowych Retro Motor Show (28-30.10).

W ostatni weekend października na terenie MTP już po raz 19. spotkają się pasjonaci oraz Ci, którzy swojej pasji dopiero poszukują. Jak co roku Targi HOBBY to przede wszystkim ciekawe atrakcje – pokazy, turnieje, wystawy i wszystko to, co angażuje zwiedzających i pozwala im na bezpośrednie obcowanie z przeróżnymi pasjami. W tym roku nie zabraknie również nowych atrakcji, o których więcej dowiecie się <<tutaj>>.

W sobotę i niedzielę, odbędą się również największe targi pojazdów zabytkowych w Polsce. 
Retro Motor Show to ponad 35.000m2 powierzchni wystawienniczej zlokalizowanej w 6 pawilonach wypełnionych po brzegi niesamowitą energią i pasją. Tegoroczna edycja zapowiada się naprawdę spektakularnie – nie zabraknie zabytkowych pojazdów, klasycznych modeli aut, giełdy, ale też Retro Tunningu czy Akademii Renowacji. Śmiało możemy powiedzieć, że Retro Motor Show to największa w Polsce ekspozycja zabytków i klasyków, youngtimerów, wozów specjalnych oraz nowości ze świata motoryzacji z Polski i zagranicy. Przez 3 dni Międzynarodowe Targi Poznańskie przeniosą się do świata retro – jeśli kochasz poszerzać swoje horyzonty i odkrywać nowe - nie może Cię tu zabraknąć!

Czego mogą spodziewać się zwiedzający po tegorocznej edycji?
Najpiękniejszych perełek polskiej i zagranicznej motoryzacji - cały pawilon 5A wypełni Giełda Klasyków
z kolekcją włoskich, francuskich, niemieckich, brytyjskich, amerykańskich, a nawet szwedzkich wehikułów. Wśród nich znajdziecie Alfę Romeo Spider 1600 Junior z 1972, egzotycznego Talbota Matra Maurena z 1983 roku, Fiata Croma w wersji z V6 konstrukcji Giuseppe Busso będącego ogromną rzadkością i niekwestionowaną gwiazda stoika - Maserati Quattroporte z 1981 roku, limuzynę włoskiego rządu i mafii.
Automobilklub Wielkopolski zaprasza na swoje imponujące, 2000 m² stoisko, gdzie zaprezentuje wystawę
„W starym kinie, czyli moto-gwiazdy na czerwonym dywanie”. Zobaczycie ponad 80 zabytkowych pojazdów, które „wystąpiły” w filmach – wiele z nich zaprezentowanych zostanie po raz pierwszy!
Nie zabraknie też stylowej muzyki i strojów – jednym słowem – prawdziwe retro święto w samym sercu Poznania.

 

 

WPSÓLNE BILETY NA TARGI HOBBY I RETRO MOTOR SHOW