Dziękujemy za Waszą obecność❗️ Do zobaczenia za rok❗🔥🔥🔥  

Organizator:

Znajdź sobie HOBBY!

Podziel się

W ostatni weekend października w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 19. edycja Targów Hobby. To idealne miejsce, by spotkać się w gronie hobbystów i odkryć swoją pasję.

KUP BILET Co, gdzie, kiedy

Podczas wydarzenia swoje oferty zaprezentują marki skierowane m.in. do modelarzy,  graczy – zarówno początkujących jak i geeków, miłośników rajdów samochodów RC, osób zainteresowanych szyciem i tańcem, czy fanów klocków LEGO.

Targi HOBBY to przede wszystkim ciekawe atrakcje – pokazy, turnieje, wystawy i wszystko to, co angażuje zwiedzających i pozwala im na bezpośrednie obcowanie z przeróżnymi pasjami. Na ekspozycji znajdziecie m.in. znane już z poprzednich edycji atrakcje, jak tor dla samochodów RC, makiety kolejek i prezentacje indywidualnych modelarzy czy strefy gier planszowych, LEGO, sportu, tańca czy szycia.

 Tegoroczne nowości

Nasze wydarzenie co roku rozszerza się o nowe atrakcje. I tym razem w planie mamy sporo nowości. Uczestnicy będą mogli odwiedzić muzeum komiksu, czy też wziąć udział w warsztatach florystycznych i makramy lub obejrzeć pokazy kowalstwa i kaletnictwa. Na majsterkowiczów czekać będą warsztaty w drewnie

Nie zabraknie atrakcji dla początkujących pasjonatów survivalu i bushcraftu. Podczas specjalnych prelekcji dowiecie się, jak stawiać pierwsze kroki w tym zakresie. Miłośnicy strzelania będą mogli skorzystać ze strzelnicy ASG, a także postrzelać z łuku. Ciekawie zapowiadają się także pokazy sprzętu wojskowego, wykuwania noży i rekonstrukcji historycznych. Całość dopełni kiermasz rozmaitości.

Podziel się swoją pasją

Posiadasz ciekawą makietę czy ekspozycję modeli. A może masz inną pasję, którą chciałbyś się z innymi podzielić? Zgłoś się do nas!

Z biletem na targi HOBBY wejdziesz też na Retro Motor Show

W sobotę i niedzielę, 29-30.10, w pawilonach 5, 5A, 6, 7A, 8 i 8A odbędą się również największe targi pojazdów zabytkowych w Polsce. To jedyny taki moment w roku, kiedy w jedno miejsce zjeżdżają się najpiękniejsze klasyki z całego świata, których normlanie nie da się zobaczyć na ulicach miast. Z pewnością będzie to wyjątkowa podróż w czasie. Bilet na Targi HOBBY upoważnia do zwiedzenia również tej części ekspozycji.

 

  Do zobaczenia 29-30 października!

KUP BILET