Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 691 026 790 🔥🔥🔥  

Organizator:

Poznaj nasze pomysły na letnie hobby!

Podziel się

Szukasz pomysłów na spędzenie wolnego czasu? Chcesz zorganizować czas dzieciom w wakacje? Mamy kilka pomysłów na wakacyjne hobby.

Uczniowie rozpoczęli pierwszy tydzień wakacji, a dorośli już planują swoje urlopy. Dłuższe dni, ciepłe popołudnia zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. A my mamy świetną propozycje aktywności! Lubisz puszczać latawce? Jest to dla Ciebie wspomnienie z dzieciństwa? A może jest to właśnie Twoje hobby?

Tak czy inaczej zachęcamy do spróbowania złożenia swojego latawca i próby sterowania nim.

Ich widok wywołuje uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych. Kolorowe latawce wspaniale prezentują się na tle błękitnego nieba, ale przede wszystkim stanowią przepustkę do świetnej zabawy. Ich pilotowanie nie wymaga przy tym szczególnych umiejętności. Latawiec dwulinkowy jest do opanowania w ciągu 15 minut.

Wybierz wietrzny dzień, najbardziej optymalna prędkość wiatru to 20km/h, znajdź wolną przestrzeń i startuj!

Idealnie jeśli spędzasz urlop nad morzem. Nie ma lepszych warunków niż te które oferuje opustoszała, popołudniowa plaża.

Zainspirowaliśmy Cię? To do dzieła. Wybór latawców jest ogromny. Od najprostszych za kilka złoty do naprawdę poważnych „maszyn”. I każdy będzie frajdą dla dzieci jak i dorosłych!  

O targach