Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

O Targach HOBBY

Podziel się

W piękny jesienny weekend, 26-27 października, w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Targów Hobby. To idealne miejsce, by spotkać się w gronie hobbystów i odkryć swoją pasję.

Znajdź sobie HOBBY!

Podczas wydarzenia swoje oferty zaprezentują marki skierowane m.in. do modelarzy,  graczy – zarówno początkujących jak i geeków, miłośników rajdów samochodów RC, osób zainteresowanych szyciem i tańcem, czy fanów klocków LEGO.

Targi HOBBY to przede wszystkim ciekawe atrakcje – pokazy, turnieje, wystawy i wszystko to, co angażuje zwiedzających i pozwala im na bezpośrednie obcowanie z przeróżnymi pasjami. Na ekspozycji znajdziecie m.in. znane już z poprzednich edycji atrakcje, jak tor dla samochodów RCmakiety kolejek i prezentacje indywidualnych modelarzy czy strefy gier planszowychLEGOsportu, tańca czy szycia.

Nasze wydarzenie co roku rozszerza się o nowe atrakcje. W zeszłym roku uczestnicy mogli odwiedzić muzeum komiksu, czy też wziąć udział w warsztatach florystycznych i makramy lub obejrzeć pokazy kowalstwa i kaletnictwa. Na majsterkowiczów czekały będą warsztaty w drewnie

Nie zabrakło atrakcji dla początkujących pasjonatów survivalu i bushcraftu. Miłośnicy strzelania mogli skorzystać ze strzelnicy ASG, a także postrzelać z łuku. Odbyły się także pokazy sprzętu wojskowegowykuwania noży i rekonstrukcji historycznych. Całość dopełnił kiermasz rozmaitości.

Jakie atrakcje pojawią się w tym roku? Szczegóły wkrótce!

Podziel się swoją pasją

Posiadasz ciekawą makietę czy ekspozycję modeli. A może masz inną pasję, którą chciałbyś się z innymi podzielić? Zgłoś się do nas!

Do zobaczenia 26-27 pażdziernika!