Dziękujemy za Waszą obecność❗️ Do zobaczenia za rok❗🔥🔥🔥  

Organizator:

Poznań

Podziel się

Już 4 i 5 grudnia 2021 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi HOBBY. Wydarzeniu przyświeca hasło „Z pasji się nie wyrasta”. Jest to już 18. edycja HOBBY, które od 2004 roku przyciąga do Poznania pasjonatów wielu dziedzin.

Jak zawsze zaprezentujemy bogaty program warsztatów, turniejów, pokazów, gier i wystaw. Podczas HOBBY znajdziesz niezliczoną ilość kolejek modelowych, gier planszowych z games roomami i wielu innych atrakcji! Spójrzcie co czeka na Was w tym roku:

  • Ogromna wystawa autorskich modeli i makiet wykonanych z klocków LEGO: na ekspozycji o powierzchni 1000 m kw. będzie można zobaczyć nagradzaną na imprezach modelarskich gigantyczną Makietę Kolejową, po której poruszać się będą repliki pociągów, Makietę Wioski Wikingów, Arabskiej ulicy i wiele innych.
  • Strefa TURNADO dla małych mistrzów kierownicy: TURNADO to designerskie pojazdy, które niewiele ważą, a frajdy dają co nie miara. Mają idealnie umieszczony pedał gazu, silnik 24V 250W, wyposażone są w akumulator 24V 5AH i rozpędzają się do 19 km/h. Tylko podczas Targów HOBBY dzieci będą mogły wziąć udział w niesamowitym wyścigu i przeżyć wspaniałą, bezpieczną przygodę.
  • Multimedialny Park Miniatur: wystawa, która zajmie blisko 100 m kw., a na niej najpopularniejsze budowle w wymiarze 3D, które w połączeniu z dźwiękiem i niesamowitymi animacjami rozbudzą wyobraźnię do granic możliwości.
  • Strefa Zdalnie Sterowanych Samochodów RC od firmy ATA, które będzie można obserwować na torach wyścigowych, zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych wielbicieli pojazdów!
  • Strefa Polskiego Związku Modelarzy Kolejowych, a w niej ogromna przestrzeń z makietami kolejowymi.
  • Strefa Gier Planszowych, w której zagracie w co tylko zechcecie.  
  • Strefa sportu dla aktywnych: treningi piłkarskie i zabawy z piłką, pokazy taneczne, deskorolki i warsztaty dla wszystkich młodszych i starszych fanów rolek.
  • Strefa Przeglądu Lotniczego, a na niej ekspozycja śmigłowca!

A to jeszcze nie wszystko, dlatego nie może Was zabraknąć na 18. edycji Targów Hobby w Poznaniu!

Targi HOBBY w Poznaniu będą odbywać się w pawilonie 3 oraz 3a.

Bilet na Targi HOBBY upoważnia do wejścia na zawody psich sztafet Poznań Flyball Racing! Odwiedź stronę zawodów www.animalfest.pl.

W dniach 4-5 grudnia, podczas odbywania się Targów HOBBY w Poznaniu, równocześnie, w pawilonie 5, odbędzie się Pyrkonowy Targ Zimowy. Kup bilet łączony i weź udział w obu wydarzeniach! Łączone bilety na Targi Hobby Poznań i Pyrkonowy Targ Zimowy dostępne tutaj: https://tobilet.pl/targi-hobby-mtp-2021.html 

Zobacz jak wyglądały Targi Hobby 2019 w Poznaniu!