Organizator: Grupa MTP

Strefa Szycia, Rękodzieła i DIY

Podziel się

Część HOBBY zmieni się w prawdziwą pracownię szycia, rękodzieła i do it yourself! Strefa zarówno dla pasjonatów jak i profesjonalistów.

STREFA SZYCIA, RĘKODZIEŁA I DO IT YOURSELF

Podczas Targów HOBBY 2019 przy współpracy z iNEEDle po raz pierwszy powstała Strefa Szycia i DIY (Do It Yourself). Dwie szyciostrefy, w których odbywały się warsztaty, stanowisko do robienia drutów i makramów, stoiska z możliwością zakupu wykrojów do ubrań, materiałów i dodatków krawieckich było istnym świętem dla szyciomaniaków.

W tym roku postanowiliśmy rozszerzyć formułę dotychczasowej Strefy Szycia i DIY, dostarczając Wam jeszcze więcej radości, płynącej z własnoręcznie wykonanej pracy. Podczas tegorocznej edycji do grona współorganizatorów Strefy Szycia, Rękodzieła i DIY dołącza Polska Izba DIY, która powstała z myślą o tych, którzy mają pasję, chcą ją rozwijać - może nawet przekształcić ją w swój biznes lub zwyczajnie poszukują ciekawego i rozwijającego hobby.

Czy to będzie szycie, lepienie z gliny, heblowanie stołów czy robienie nalewek – wszystko, co własnoręcznie zrobione daje poczucie dumy i satysfakcji i ma niezwykłą wartość, którą w tej strefie chcemy Wam dostarczyć.

Na kolorowych i nietuzinkowych stoiskach będziecie mogli nie tylko podziwiać efekty takich pasji, ale również kupić niezbędne materiały, które posłużą do kontynuacji danego hobby w domu. Co konkretnie będzie do kupienia? Między innymi:

  • materiały, dodatki krawieckie, wykroje, maszyny do szycia, a nawet i hafciarki,

  • zestawy dla dorosłych i dzieci do kreatywnych zabaw zgodnie z ideą „Do it Yourself”,
  • zestawy lub elementy do samodzielnego zrobienia kawy, biżuterii, ceramiki, akwarium, ozdób papierowych czy nawet mebli – co więcej, będziecie mogli wziąć udział w przeróżnych konkursach, pokazach, warsztatach np. szycia, robienia nalewek, ceramiki, makramów, które zainspirują Was i nauczą jak rozwijać Wasze hobby tak, aby czerpać z niego jak najwięcej przyjemności!

A dla tych, którzy rozważają lub już są na etapie przekształcania swojego hobby w biznes przygotowujemy specjalny panel z ekspertami i inspirującymi osobami, które podzielą się wiedzą i wsparciem przy „własnoręcznym” tworzeniu biznesu wyrastającego z pasji.

JUŻ TERAZ KUP BILET NA HOBBY 2020 W TAŃSZEJ PRZEDSPRZEDAŻY ONLINE

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

Współorganizatorzy Strefy Szycia, Rękodzieła i DIY

 

Strefa Szycia, Rękodzieła i Do It Yourself na Targach HOBBY. Zobacz, jak to wyglądało w 2019 roku