Organizator: Grupa MTP

Strefa Sportowa

Podziel się

Deska, piłka nożna, aikido czy geocaching - na HOBBY sport definiowany jest w różny sposób. Oto strefa dla osób, które kochają ruch.

STREFA SPORTOWA

Strefa Piłki Nożnej - Akademia Piłkarska Reissa
W poszukiwaniu następcy Roberta Lewandowskiego! Zarówno dzieci jak i dorośli, zobaczą jak wygląda trening i zabawa z piłką nożną. Zainteresowanych, młodych piłkarzy zapraszamy do spróbowania swoich sił.

Strefa Longboardu od Poznań Longboard Crew
Na punkcie desek na kółkach oszalał cały świat! Dlatego też na HOBBY nie może zabraknąć specjalnej strefy Longboardu. Ekipa Poznań Longboard Crew nauczy Cię, jak bezpiecznie postawić pierwsze kroki na desce. Pokaże także na własnym przykładzie, że na longboardzie można tańczyć, a nawet jechać szybciej niż samochód. Oprócz tego podpowiedzą, jak zacząć longboardową przygodę i gdzie w Poznaniu wyskoczyć pośmigać.

Strefa Aikdio od Aikido Kids Poznań
Japońska sztuka walki na HOBBY. Aikido Kids Poznań pokaże, co ma najlepszego i sprawi, że zostaniesz prawdziwym wojownikiem.

Strefa wrotkarstwa od ZICO
W tej części HOBBY zobaczysz, że jazda na wrotkach to prawdziwa sztuka. ZICO zapewni tor z pokazami i miejscem, gdzie każdy spróbuje swoich sił.

Strefa geocachingu od Keszomaniacy.pl
Czym jest geocaching? O tym opowiedzą pasjonaci z Keszomaniacy.pl. Sami jesteśmy ciekawi! 

KUP BILET NA TARGI HOBBY 2020 KUP KARTĘ WJAZDU NA TARGI HOBBY 2020

Strefa Sportowa w 2019 roku