Organizator: Grupa MTP

Strefa Modelarstwa

Podziel się

Modelarstwo w najlepszym wydaniu. Zobacz, co pokażą prawdziwi pasjonaci z różnych części Polski.

STREFA MODELARSTWA

Strefa Polskiego Związku Modelarzy Kolejowych - XX Mistrzostwa Polski Modeli Kolejowych
Pasja, która jest znana od wieków i przyciąga tłumy. Na HOBBY znajdzie się pokaźna kolekcja modeli kolejkowych od Polskiego Związku Modelarzy Kolejowych oraz modelarzy z całego kraju, biorących udział w XX Mistrzostwach Polski Modeli Kolejowych. 

Strefa Modeli Pojazdów od MotoShowMiniatura.pl
W tej części znajdą się dzieła kolekcjonerów i modelarzy, którzy zaprezentują w głównej mierze pojazdy w skali 1:43, ale także 1:87, 1:72, 1:43 oraz 1:24. Będą to zarówno samochody osobowe jak i motocykle, autobusy, ciężarówki, tramwaje, samoloty czy sprzęt wojskowy.

Warsztaty Modelarskie w Poznaniu
Na targach HOBBY każdy będzie mógł podejrzeć w jaki sposób tworzy się modele redukcyjne lub maluje figurki, oraz zobaczyć efekty prac modelarzy. Grupa Warsztaty Modelarskie w Poznaniu przygotuje także specjalną ofertę promocyjną. 

Wystawa modeli i makiet od modelarzy z całej Polski + sklepy!
Co roku na HOBBY znajduje się ogromna wystawa najróżniejszych modeli od pasjonatów z różnych części naszego kraju, a nawet zagranicy! Na targach swoje kolekcje pokazują zarówno kluby jak i prywatni kolekcjonerzy. A jeżeli sam jesteś modelarzem, to koniecznie odwiedź HOBBY, aby sprawdzić, co oferują największe sklepy modelarskie w Polsce, które również tworzą ekspozycję targów. 

KUP BILET NA TARGI HOBBY 2020 KUP KARTĘ WJAZDU NA TARGI HOBBY 2020

Modelarstwo na Targach HOBBY w 2019 roku