Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Zobacz, co Cię czeka na Targach HOBBY 2020

Podziel się

Festiwal Gier Planszowych GRAnat, ogromna wystawa z klocków LEGO, warsztaty szycia i rękodzieła, prelekcje z tworzenia nalewek, makiety modelarskie całych miast, nauka jazdy na longboardzie, kuglarstwo, wyścigi samochodów zdalnie sterowanych RC dla każdego. To tylko początek długiej listy atrakcji Targów HOBBY 2020. Zobacz, co przygotowaliśmy w tym roku!

Już 5 września 2020 roku rozpocznie się 17 edycja Targów HOBBY, które pokazują, że z pasji się nie wyrasta – niezależnie od wieku. W tym roku przygotowaliśmy sprawdzone strefy tematyczne, wzbogacając każdą z nich o nowe elementy. Jedno jest pewne – w pierwszy weekend września na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie się działo i to w trybie OFFLINE!

Targi HOBBY to weekend pełen pasji. HOBBYstów zapraszamy w sobotę 5 września od 10:00 do 18:00 oraz w niedzielę 6 września od 10:00 do 17:00 na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, a dokładniej do pawilonów 3 i 3A. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa z wielu powodów, a jednym z nich jest fakt, że połączyliśmy HOBBY z targami zoologicznymi Animal Fest, któremu przyświeca hasło „z miłości do zwierząt”. Na oba wydarzenia wystarczy jeden bilet! Dlatego, kupując wejściówkę na HOBBY zapewniasz sobie udział w Animal Fest, które odbywa się w tych samych pawilonach w tym samym czasie. Zobacz, co Cię czeka na Targach HOBBY 2020.

Wejście na Targi HOBBY zlokalizowane będzie w Holu Wschodnim od ulicy Głogowskiej, z kolei zmotoryzowani mogą wjechać na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich od ulicy Śniadeckich (główna brama wjazdowa). Bilety zarówno na targi jak i wjazdy na parking są dostępne online. Na miejscu znajdzie się także maseczkomat i Punkt Obsługi Klienta, gdzie pomożemy kupić bilet drogą online. 

KUP BILET NA TARGI HOBBY 2020 KUP KARTĘ WJAZDU NA TARGI HOBBY 2020

Strefa Gier Planszowych 

Już po raz kolejny w ramach Targów HOBBY odbędzie się Festiwal Gier Planszowych GRAnat (we współpracy z Fundacją Zagrajmy) z ogromnym games roomem dla początkujących i zaawansowanych graczy. W innej części Strefy Gier Planszowych znajdzie się przestrzeń od Stowarzyszenia Miłośników Gier Planszowych „Kości” z tytułami niewydanymi w Polsce, hitami z Essen i Kickstartera, a także z przedpremierowymi grami. Za fabularną i bitewną część strefy odpowie GOSU, które przygotowało na HOBBY m.in. serię warsztatów z malowania figurek z Warhammera oraz innych gier turniejowych. 

Dodatkowo na Targach HOBBY odnajdziecie bogatą ekspozycję od producentów gier jak np. CUBE czy G3, którzy również pokażą nowości. Więcej o Strefie Gier Planszowych przeczytasz tutaj

Strefa z klocków LEGO

Z kolei miłośników tworzenia konstrukcji z klocków LEGO zapraszamy na ogromną wystawę od Stowarzyszenia Zbudujmto, które zaprezentuje niesamowite budowle, miasta, sceny filmowe, samochody i wiele więcej! Podczas HOBBY 2020 zobaczycie np. Fiata 125p wiernie zrekonstruowanego z klocków LEGO w wielkości typowej dla zestawów od duńskiego producenta zabawek. Co jeszcze na Was czeka? W Strefie z klocków LEGO znajdzie się także kolekcja retro zestawów od Grupy Vintage LEGO Sets – szykujcie się na powrót do przeszłości. Więcej o atrakcjach w Strefie z klocków LEGO przeczytasz tutaj

Strefa Modelarstwa

Podczas HOBBY 2020 nie może zabraknąć przestrzeni od najlepszych modelarzy z całej Polski, tym bardziej, że w tym roku gościmy XX Mistrzostwa Polski Modeli Kolejowych organizowane przez Polski Związek Modelarzy Kolejowych. Wszystko wskazuje na to, że będzie to najciekawsza wystawa makiet kolejowych w Polsce! 

W trakcie targów możecie podziwiać nie tylko makiety kolejowe, ale także przyglądać się warsztatom od profesjonalistów - za tę część odpowiadają Warsztaty Modelarskie Poznań. Strefę wypełnią również prywatni kolekcjonerzy, sklepy modelarskie czy kolekcje klubów z całej Polski. Więcej o Strefie Modelarstwa podczas HOBBY 2020 przeczytasz tutaj

KUP BILET NA TARGI HOBBY 2020 KUP KARTĘ WJAZDU NA TARGI HOBBY 2020

Strefa Szycia, Rękodzieła i DIY

Poszerzamy zeszłoroczny hit o rękodzieło – w tym roku czeka na Was Strefa Szycia, Rękodzieła i DIY, która powstaje przy współpracy z Polską Izbą DIY. Śladem poprzedniego roku w strefie odbędą się liczne warsztaty, prelekcje i pokazy, w których udział może wziąć każdy. Zobacz program warsztatów (i nie tylko) dla Strefy Szycia, Rękodzieła i DIY, aby być na bieżąco i zdążyć z zapisem na odpowiednie zajęcia. Z nowości – już teraz zapraszamy na prelekcję od nalewkarni Longinus połączoną z konkursem na degustację oraz na pokaz hafciarski z Szyj.pl. Do tego szykujemy warsztaty z dziergania na drutach, tapicerowania paneli ozdobnych czy szycia plecaka z jeansów.   

Strefa Sportowa, Strefa Samochodów Zdalnie Sterowanych RC i nauka ze sztuką

Targi HOBBY to niekończący się program atrakcji, warsztatów, pokazów i wystaw, dlatego warto mieć na uwadze, że przygotowaliśmy także:

- Strefę Sportową z m.in. nauka jazdy na longboardzie i wrotkach dla każdego, przestrzenią do gry w piłkę od Akademii Reissa, treningami AIKIDO czy geocachingu
- Strefę Samochodów Zdalnie Sterowanych RC z driftem czy torem otwartym dla publiczności
- Strefę Nauki, Kultury i Sztuki z pokazami robotów od Małego Inżyniera czy przestrzenią od Fundacji Pro-Spin (niesamowici kuglarze)

Pamiętajcie, że bilety i karty wjazdu dla samochodów warto kupić w tańszej przedsprzedaży z I puli, a dzieci do 6 roku życia wchodzą za darmo na bilet za 0 zł, który również należy odebrać na stronie ToBilet.pl

KUP BILET NA TARGI HOBBY 2020 KUP KARTĘ WJAZDU NA TARGI HOBBY 2020

Jak zadbamy o bezpieczeństwo?

Jako Grupa MTP od czerwca #WracamyDoGry, organizując w pełni bezpieczne wydarzenia i przestrzegając wszystkich środków ostrożności – za nami m.in. czerwcowy Letni Targ Ogrodniczy czy Poznań Moto Fest. Dlaczego Targi HOBBY 2020 będą miejscem, gdzie każdy poczuje się bezpiecznie? Zobaczcie sami na poniższym filmie i do zobaczenia we wrześniu!