Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Zmieniamy Poznań w stolicę gier planszowych i fabularnych

Podziel się

Planszówki po raz kolejny opanują stolicę Wielkopolski. Wszystko za sprawą Targów HOBBY 2020, gdzie znajdzie się ogromna Strefa Gier Planszowych z m.in. Festiwalem Gier Planszowych GRAnat.

Podczas Targów HOBBY udowadniamy, że z pasji się nie wyrasta. Nasze święto pasji w trybie offline odbędzie się w tym roku tuż po wakacjach – już 5 i 6 września w pawilonach 3 i 3A na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Po raz kolejny zapraszamy do Strefy Gier Planszowych, gdzie czekają na Was sprawdzone atrakcje i nowości!

Na początku warto podkreślić fakt, że jako Grupa MTP czyli organizator Targów HOBBY jesteśmy w pełni przygotowani na organizację w pełni bezpiecznych i atrakcyjnych wydarzeń, co pokazaliśmy już w czerwcu i lipcu (Letni Targ Ogrodniczy, Poznań Moto Fest).  Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak przestrzegamy wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego, to przejdź do naszego artykułu na ten temat tutaj. Dzięki wypracowanym rozwiązaniom Targi HOBBY 2020 będą zarówno bezpieczne jak i wyjątkowo interesujące.

KUP BILET NA TARGI HOBBY 2020 KUP KARTĘ WJAZDU NA TARGI HOBBY 2020

Jeśli grasz w planszówki, to widzimy się na Targach HOBBY

Po raz kolejny przygotowaliśmy szereg atrakcji dla miłośników gier planszowych – zarówno małych jak i dużych, pasjonatów jak i profesjonalistów, zapaleńców jak i okazjonalnych graczy. Naszym flagowym punktem programu jest Festiwal Gier Planszowych GRAnat organizowany przy współpracy z Fundacją Zagrajmy.

Festiwalowy Games Room będzie podzielone na dwie strefy: Oficerów dla profesjonalistów i Rekrutów dla pasjonatów. W każdej z nich znajdzie się szereg wolontariuszy, którzy będą tłumaczyć, pokazywać i wskazywać planszówkowy szlak.

Gra planszowe – to dopiero początek

Na HOBBY 2020 znajdzie się także stoisko od Stowarzyszenia Miłośników Gier Planszowych „Kości”, którzy pokażą tytułu niewydane jeszcze w Polsce (przedpremiery) oraz hity z targów w Essen i Kickstartera.

KUP BILET NA TARGI HOBBY 2020 KUP KARTĘ WJAZDU NA TARGI HOBBY 2020

Dla szachistów również przygotowaliśmy szereg atrakcji, jak profesjonalne zawody czy zabawa z szachami, które organizuje Wielkopolski Związek Szachowy. Na Targach HOBBY znajdzie się również strefa dla twórców gier, a dokładniej Strefa Prototypów od Pampera – Poznańskiej Grupy Testerów. Na miejscu m.in. testy otwarte czy spotkania z testerami.

A jak już zagrasz we wszystkie gry podczas targów, to koniecznie zaopatrz się w nowe tytuły – zadbają o to m.in. CUBE i G3, którzy na swoich stoiskach będą sprzedawali najróżniejsze gry oraz akcesoria.

Gry fabularne i RPG na HOBBY 2020

Na targach znajdziecie również ciekawą strefę gier fabularnych i RPG. Jeżeli jesteś fanem m.in. Warhammera, to koniecznie zajrzyj na stoisko GOSU (poznańska klubokawiarnia z planszówkami), gdzie odbędzie się np. pokaz najnowszej edycji, nauka gry, warsztat z malowania figurek - w tym speed painting (siadamy w kółku, malujesz figurkę 5 minut i podajesz dalej) czy też warsztat z robienia terenu zero waste z produktów, które każdy ma w domu. Pełny program atrakcji na stoisku GOSU znajdziesz tutaj

Brzmi dobrze? Jeśli tak, to widzimy się już 5 i 6 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich. A jeśli interesują Cię inne strefy na Targach HOBBY, to wejdź tutaj i poczytaj, co przygotowaliśmy m.in. w Strefie z klocków LEGO czy Strefie Modelarstwa. 

Pamiętajcie, że bilety i karty wjazdu dla samochodów warto kupić w tańszej przedsprzedaży z I puli, a dzieci do 6 roku życia wchodzą za darmo na bilet za 0 zł, który również należy odebrać na stronie ToBilet.pl

Do zobaczenia!

KUP BILET NA TARGI HOBBY 2020 KUP KARTĘ WJAZDU NA TARGI HOBBY 2020