Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Z pasji do kolei

Podziel się

Już wkrótce będzie można spotkać Koleje Wielkopolskie na Targach Hobby. W dniach 29 – 30.10 zapraszamy do Pawilonu numer 3 gdzie będzie można porozmawiać z Drużyną konduktorską na temat pracy w zespole Kolei Wielkopolskich oraz otrzymać miły, pamiątkowy gadżet.

Koleje Wielkopolskie są jednym z wiodących przewoźników w regionie. Dzięki rozbudowanej siatce połączeń, do stolicy Wielkopolski można dotrzeć z wielu miejscowości, jak również powrócić po zakończonym wydarzeniu. Piła, Konin, Gniezno, Kutno, czy Ostrów Wielkopolski to tylko część kierunków, z których możemy dotrzeć pociągami KW. Bliskość Dworca Głównego sprawia, że wysiadając z pociągu jesteśmy dosłownie kilka kroków od wejścia na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

Koleje Wielkopolskie posiadają nowoczesny tabor, dzięki któremu podróż pociągiem staje się bardziej komfortowa. Rozkładane stoliki, wygodne fotele, czy też liczne gniazdka, pozwalające podładować np. smartfona podczas podróży. Te wszystkie udogodnienia czekają na korzystających z naszych pociągów. 

Zdecydowaliśmy się na udział w Targach HOBBY ponieważ wielu małych pasjonatów kolei spełnia swoje marzenie w dorosłym życiu i staje się kolejarzem. Co roku wznawiamy rekrutacje na różne stanowiska. W tym na maszynistę, konduktorkę/konduktora czy pracowników technicznych. Dlatego też jednym z elementów naszego stoiska będzie wystawa pt: „Poznaj zawód z przyszłością – POZNAJ NAS” przedstawiająca sylwetki naszych pracowników z przymrużeniem oka. Zdjęcia powstały podczas sesji do kalendarza Kolei Wielkopolskich na rok 2023.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z Kolei Wielkopolskich jako środka transportu w trakcie wyjazdu na Targi HOBBY 2022 oraz do spotkania z nami. Kto wie, może dzięki poznaniu nas bliżej ktoś z miłośników makiet i modeli kolejowych w miniaturze zdecyduje się na wybór zawodu z przyszłością.

Do zobaczenia!