Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Wystawa z klocków LEGO na Targach HOBBY 2020

Podziel się

Ogromne zamki, całe miasta, postaci z filmów, znane budynki i Fiat 125P… to dopiero początek listy konstrukcji z klocków LEGO, które zobaczycie podczas Targów HOBBY 2020. Co jeszcze znajdzie się w Strefie z klocków LEGO? Zapraszamy do czytania i oglądania!

Święto pasji w trybie offline czyli Targi HOBBY odbędą się w tym roku tuż po wakacjach. Pasjonatów zapraszamy 5 i 6 września do pawilonów 3 i 3A na Międzynarodowych Targach Poznańskich, gdzie razem z targami zoologicznymi Animal Fest stworzymy najciekawsze miejsce w Polsce. Na oba wydarzenia obowiązuje ten sam bilet.

Na targi zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku – w końcu nasze hasło brzmi „z pasji się nie wyrasta”. Każdy z Was podczas Targów HOBBY i Animal Fest może czuć się bezpiecznie – przestrzegamy szereg wytycznych, pozwalających organizować wydarzenia, podczas których zdrowie jest szczególnie chronione.

Zasady bezpieczeństwa targów – zobacz, jak to wygląda w praktyce

KUP BILET NA TARGI HOBBY 2020 KUP KARTĘ WJAZDU NA TARGI HOBBY 2020

Unikaty w skali kraju – wystawa od Zbudujmy To!

W zeszłym roku uczestnicy Targów HOBBY mieli okazję podziwiać największą makietę kolejową z klocków LEGO w Polsce. Niesamowita konstrukcja została wzbogacona i po raz kolejny zagości na targach już 5 i 6 września 2020 roku.

Jak zapewnia stowarzyszenie Zbudujmy To! czyli organizator ogromnej wystawcy z klocków LEGO na Targach HOBBY:  „Po makiecie będą się poruszały zarówno parowozy z minionej epoki, jak i nowoczesne składy takie jak Pendolino. A to tylko mały wycinek z ponad 25 lokomotyw i ponad 60 wagonów, jakie będzie można zobaczyć na targach. Miniaturowe pociągi będą miały do dyspozycji ponad 80 metrów torów. Na makiecie z klocków LEGO każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno dzieci jak i dorośli, pasjonaci czy miłośnicy kolei.

Członkowie stowarzyszenia pokażą również pojedyncze konstrukcje z klocków LEGO, jak na przykład:

  • Legendę polskich dróg - Fiata 125P
  • Popularnego, budowalnego żurawia Liebherr HS8040
  • Ruchome modele technic od Eric Traxa, który pokaże najciekawsze maszyny rolnicze czy od M_Longer's LEGO Creations specjalizującego się w najróżniejszych pojazdach - od ciężarówek po znane modele samochodów osobowych

Do tego zobaczycie Chateau Mokotoff czyli autorską wizję jednego z członków stowarzyszenia Zbudujmy To! Jest to siedziba Jaa Wulfryka Marii Hieronima Trajana Percivala Gwidona Abelarda Janusza Kelvina. Namiestnika Marchii Mokotowskiej. Obrońcy i Krzewiciela Wiary pośród okolicznych barbarzyńskich dzielnic takich jak Ursynów, Gocław, Ochota, Bródno, Kabaty czy ikoniczny Tarchomin. Brzmi znajomo? :) 

Wystawa z klocków LEGO w wersji retro

Czas na powrót do przeszłości. Nowością na Targach HOBBY 2020 będzie ekspozycja od Grupy Vintage LEGO Sets, która zaprezentuje swoją bogatą kolekcję retro zestawów. Pasjonaci pokażą najciekawsze klocki LEGO z czasów naszego dzieciństwa.

Brzmi ciekawie? Zobacz, co jeszcze czeka Cię na Targach HOBBY 2020 już 5 i 6 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Pamiętajcie, że bilety i karty wjazdu dla samochodów warto kupić w tańszej przedsprzedaży z I puli, a dzieci do 6 roku życia wchodzą za darmo na bilet za 0 zł, który również należy odebrać na stronie ToBilet.pl

KUP BILET NA TARGI HOBBY 2020 KUP KARTĘ WJAZDU NA TARGI HOBBY 2020