Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 691 026 790 🔥🔥🔥  

Organizator:

Wystawa Dinozaury w 3D równolegle z Targami HOBBY

Podziel się

Równolegle z Targami HOBBY w CENTRUM EXPO XXI w Warszawie odbędzie się uwielbiana przez wszystkie dzieci wystawa obrazów "DINOZAURY w trójwymiarze". Targi HOBBY oraz wystawa będą dostępne już 20-21 listopada w Warszawie!

Już niedługo odbędzie się pierwszy taki rodzinny weekend w Warszawie. 20-21 listopada po raz pierwszy w stolicy pojawi się niezwykła wystawa "Dinozaury w trójwymiarze", podczas której wszyscy mali odkrywcy będą mieli okazję przeżyć niezapomnianą przygodę w świecie prehistorycznych gadów. W tym samym czasie dla zwiedzających będą dostępne Targi HOBBY, podczas których będzie można się przekonać, że z pasji się nie wyrasta!

Sprawdź jak wygląda świat dinozaurów w zupełnie nowej odsłonie! 

Na terenie Centrum EXPO XXI Warszawa, wszystkie dzieci oraz ich opiekunowie, będą mogli przeżyć niezapomnianą przygodę w świecie dinozaurów. Oprócz najbardziej znanego Tyranozaura, na wystawie pojawi się wiele innych znanych pradawnych stworzeń - goście będą mogli podziwiać wyglądających jak ożywione przedstawicieli drapieżników oraz łagodnych roślinożerców. Wszystko w wyjątkowej formie 3D, która robi wrażenie nie tylko na dzieciach! 

Bilety na wystawę "Dinozaury w 3D":

Targi HOBBY - z pasji się nie wyrasta!

W tym samym czasie odbędą się targi HOBBY Warszawa, które udowadniają, że z pasji się nie wyrasta! W programie kilka stref tematycznych, między innymi: strefa modelarstwa, druku 3D oraz klocków LEGO, które z pewnością przyciągną prawdziwych profesjonalistów, pasjonatów oraz osoby, które chcą odkryć nowe hobby.

Warszawska edycja Targów HOBBY to idealne rozwiązanie na spędzenie wesołego weekendu z rodziną. Liczne strefy tematyczne pozwolą wywołać uśmiech nawet u największych smutasów, a fascynujące emocje towarzyszące pokazom i warsztatom będą rozrywką również dla dorosłych.

W programie Targów Hobby między innymi:

  • Ogromna wystawa autorskich modeli i makiet wykonanych z klocków LEGO: na ekspozycji o powierzchni 1000 m kw. będzie można zobaczyć nagradzaną na imprezach modelarskich gigantyczną Makietę Kolejową, po której poruszać się będą repliki pociągów, Makietę Wioski Wikingów, Arabskiej ulicy i wiele innych.
  • Strefa TURNADO dla małych mistrzów kierownicy: TURNADO to designerskie pojazdy, które niewiele ważą, a frajdy dają co nie miara. Mają idealnie umieszczony pedał gazu, silnik 24V 250W, wyposażone są w akumulator 24V 5AH i rozpędzają się do 19 km/h. Tylko podczas Targów HOBBY dzieci będą mogły wziąć udział w niesamowitym wyścigu i przeżyć wspaniałą, bezpieczną przygodę.
  • Multimedialny Park Miniatur: wystawa, która zajmie blisko 1000 m kw., a na niej najpopularniejsze budowle w wymiarze 3D, które w połączeniu z dźwiękiem i niesamowitymi animacjami rozbudzą wyobraźnię do granic możliwości.
  • Strefa Zdalnie Sterowanych Samochodów RC od firmy ATA, które będzie można obserwować na torach wyścigowych, zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych wielbicieli pojazdów!
  • Strefa Małego Inżyniera, a w niej: interaktywne pokazy eksperymentów, drukowanie 3D, laserowe grawerowanie, a także ekscytujące eksperymenty z lodem i ogniem! Tego nie można przegapić!
Bilety na Targi HOBBY Warszawa: