Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Warsztaty Zico Racing na Targach HOBBY

Podziel się

Zico Racing wraz marką NN SKATES zaprezentują swoje sportowe produkty podczas Targów HOBBY w dniach 4 i 5 grudnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Udowodnią, że sport to zdrowie, ale i przyjemność!

Na Targach HOBBY odbędą się warsztaty oraz testy szyn marki NN Skates. Warsztaty poprowadzi Jakub Ciesielski, właściciel Marki Zico Racing - jeden z pierwszych, poznańskich wrotkarzy! Specjalizuje się praktycznie w każdym rodzaju wrotkarstwa, prawidłowym doborze sprzętu na odległość jak i na miejscu we wszystkich zakresach dyscyplin i doświadczenia: począwszy od nauki jazdy, poprzez fitness, a skończywszy na najwyższym poziomie zawodniczym w jeździe agresywnej, urban skating / freeride oraz szybkiej. Gościem specjalnym spotkania będzie Brian Berbey!

W Strefie Sportu, w której odbędą się warsztaty wrotkarskie, będzie można podziwiać również wyjątkowe pokazy taneczne, wziąć udział w treningach piłkarskich i zabawach z piłką czy pojeździć na deskorolkach!

Strefa Sportu będzie dostępna podczas Targów HOBBY w dniach 4-5 grudnia br. Kliknij w baner i kup bilet: