Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Warsztaty, spotkania i pokazy na stoisku księgarni z komiksami KiK

Podziel się

Na stoisku księgarni z komiksami KiK czekają na Was warsztaty, spotkania i pokazy

PROGRAM

👉 Sobota 12:00-14:00

Warsztaty rysunkowe z Pawłem Piechnikiem - "Jak stworzyć własnego robota"

Równolegle warsztaty z sitodruku na podstawie grafik z komiksu SYBIR moja historia (autorstwa wyżej wymienionego). Na warsztatach zapoznasz się ze sprzętem i materiałami, potrzebnymi do pracy w sitodruku oraz zobaczysz proces drukowania. Przekonasz się jakie to jest naprawdę proste i ile daje niesamowitych możliwości. Na warsztaty można przynieść ze sobą również własne materiały do druku w postaci koszulek, toreb czy kolorowych papierów.

Prowadzenie: Paweł Piechnik

 

👉 Sobota 14:00-15:00

Motywy Powstania Wielkopolskiego w polskich komiksach

Tematyka związana z Powstaniem Wielkopolskim rzadko pojawia się w ogólnopolskich publikacjach, to raczej domena lokalnych przekazów. Sytuacja uległa pewnej poprawie w związku z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości i wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Wątki związane z tym tematem oraz wizytą Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu pojawiły się w ważnych komiksach wydanych w 2018 roku. Niedługo ukaże się też biografia Paderewskiego.

Prowadzenie: Witold Tkaczyk

 

👉 Sobota 15:00-16:00

"Bestiariusz słowiański" i "Dobre czasy: Jak zarobić w średniowieczu" - spotkanie z Pawłem Zychem

Spotkanie z Pawłem Zychem - autorem wielu książkowych hitów, takich jak "Bestiariusz Słowiański" oraz wielu innych. Tym razem Paweł opowie nie tylko o dobrze znanych tytułach, ale także o zbliżającej się premierze książki "Dobre czasy: Jak zarobić w średniowieczu".

Prowadzenie: Damian Lesicki

 

👉 Sobota 16:00-17:00

Sesja autografów z Pawłem Zychem

Zapraszamy wszystkich fanów Pawła Zycha na sesję autografową!

 

👉 Niedziela 11:00-15:00

Pokazy gry Ubongo DUO

Gry z serii Ubongo sygnowane nazwiskiem genialnego informatyka, Grzegorza Rejchtmana - to jedna z popularniejszych serii świata. Swój spektakularny sukces zawdzięcza prostym zasadom i niepowtarzalności rozgrywek. W Polsce gra również ma rzesze fanów, dlatego wydawnictwo Egmont regularnie poszerza ofertę „Ubongo” o kolejne wersje, które choć na pozór są do siebie podobne, to dostarczają zupełnie nowej rozrywki graczom w różnym wieku. Ubongo DUO – nowość z tej jesieni - to specjalna wersja kultowej gry „Ubongo” dla 2 graczy! Zawiera klocki o bardziej skomplikowanych kształtach, a nowe plansze zadań okażą się wspaniałą gimnastyką dla Twojego mózgu! Dzięki dwóm poziomom trudności możecie dostosować grę do wieku i doświadczenia. Obaj gracze będą rozwiązywać tę samą łamigłówkę! Kto pierwszy zakryje pola swoimi kafelkami?

Prowadzenie: Egmont

 

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1154240615516301?ref=newsfeed