Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Warsztaty makramy na targach HOBBY 2022

Podziel się

Chcesz poznać tajniki makramy❓ Przyjdź na warsztaty podczas Targów HOBBY 2022

Makrama to znana od starożytności sztuka wiązania sznurków, bez użycia igieł, drutów lub szydełka. Technika wiązania przedostała się do Europy ze starożytnej Asyrii i Babilonii. W średniowieczu stosowano ją głównie do ozdoby królewskich szat, w późniejszych wiekach wykonywano również pokrycia na łoża, sofy, fotele. Technika ponownie zyskała popularność w latach 70 XX. wieku. Stosując ją można wyplatać wiele rzeczy poczynając od kwietników, poprzez naszyjniki, makaty ścienne, kończąc na torebkach i plecakach.
Uczestnicy targów HOBBY 2022 będą mogli zobaczyć, jak tworzy się makramowe dzieła. Chętni bliższego praktycznego zapoznania się z tajnikami tworzenia makramy będą mieli możliwość wzięcia udziału w Warsztatach Makramy, które odbywać się będą na stoisku Ata & Art Makrama.
Warsztaty poprowadzi Aneta Czuraba, która makramą zajmuje się od trzech lat. Na początku była to tylko ciekawość, która dość szybko przerodziła się w pasję do zajęcia zarobkowego. - W Makramie uwielbiam możliwość tworzenia niepowtarzalnych prac. Uwielbiam kiedy zasiadam do sznurków nie znając efektu końcowego. Umysł i ręce tworzą same i to jest cudowne. Uczy cierpliwości. Polecam gorąco - mówi Aneta Czuraba.
Uczestnicy warsztatów nauczą się tworzyć taki lampion.
KUP BILET!