Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Warhammer 40.000 Apokalipsa na targach HOBBY 2022

Podziel się

Odwiedź targi HOBBY 2022 i zobacz na własne oczy, jak wyglądają bitwy Apokalipsy Warhammer 40.000.

Warhammer 40.000 to świat niekończącej się wojny ludzkości z wrogami otaczającymi ją z każdej strony i czyhającymi w jej wnętrzu. 

To zdrajcy wysyłający swe wypaczone szeregi z plugawych fortec, a także kosmici, którzy w przerwach w wykrwawianiu się wzajemnie napadają na tereny Imperium. Na szczęście ludzkość ma w swoich szeregach najpotężniejszych wojowników - Space Marines - których potęga przeraża każdego wroga człowieka.

Warhammer 40.000 Apokalipsa jest figurkową grą bitewną, w której ścierają się największe armie w walce o dominacje na polu bitwy i w całej galaktyce. Na stołach można zobaczyć zarówno masy piechoty, kolumny czołgów, klucze samolotów czy samotne najpotężniejsze maszyny bojowe w arsenale ludzkości - Tytany. Niestety, nie tylko ludzkość posiada straszliwy arsenał, zdrajcy wyznający Chaos i wszelacy kosmici sprowadzają własne, czasem wręcz Tytaniczne jednostki, by siać spustoszenie w szeregach wrogów.

Jeśli chcecie na własne oczy zobaczyć, jak wyglądają bitwy Apokalipsy to zapraszamy na targi HOBYY 2022!