Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 691 026 790 🔥🔥🔥  

Organizator:

Trwa sprzedaż biletów na Targi HOBBY 2021!

Podziel się

W tym roku po raz pierwszy jesteśmy w dwóch lokalizacjach! W dniach 20-21 listopada w Warszawie, a 4-5 grudnia - w Poznaniu. Wspólnie udowodnijmy, że z pasji nigdy się nie wyrasta!

Misją Targów HOBBY jest edukacja, poprzez prezentację różnych pasji w atrakcyjny sposób, ale również zachęcenie do aktywności i spędzania czasu wolnego w trybie offline – bez urządzeń mobilnych jak smartfon, konsola czy ekran komputera. Przekrój tematyczny wydarzenia jest nieograniczony i stale się poszerza. 

Zarówno do Warszawy, jak i do Poznania, zapraszamy wszystkich pasjonatów, profesjonalistów i osoby, które chcą odkryć nowe HOBBY, do wielu tematycznych stref, między innymi:

- Strefa Modelarstwa,

- Strefa z klocków LEGO - Ogromną wystawę z klocków LEGO na 1000 mkw. przygotowaną przez Stowarzyszenie Zbudujmy to!,

- Strefa Samochodów Zdalnie Sterowanych na specjalnie przygotowanej 1000 m kw. powierzchni,

- Strefa NEODIA – pierwsza w Polsce strefa miniatur 3D połączona z mapingiem,

- Strefa druku 3D,

- Wystawa Dinozaurów 3D.

A co najlepsze każda strefa zaoferuje szereg atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Spodziewajcie się nieskończonych rozgrywek, wystaw, pokazów, animacji, warsztatów czy turniejów. A to jeszcze nie wszystko! Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia w Warszawie i Poznaniu już wkrótce! 

Kup Bilety:

 

Bilety - Warszawa Bilety - Poznań