Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Targi HOBBY Warszawa za nami!

Podziel się

W dniach 20 i 21 listopada odbyła się pierwsza edycja Targów HOBBY w Warszawie. Kilka stref tematycznych, atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz niezapomniane przygody w rodzinnym gronie pozwoliły uczestnikom zabaw – niezależnie od wieku – odkryć nowe hobby!

Targi Hobby mają swoją wieloletnią tradycję w Poznaniu, ale w Warszawie zagościły po raz pierwszy. Tłumnie przybywające rodziny z dziećmi potwierdziły, że brakowało takiego wydarzenia na mapie Warszawy.

Wystawa klocków LEGO

Stowarzyszenie Zbudujmy To! zaprezentowało swoją wystawę autorskich modeli i makiet wykonanych z klocków LEGO. Na ponad 1000 m kw. ekspozycji każdy ze zwiedzających mógł znaleźć coś dla siebie. Największymi (powierzchniowo) atrakcjami były makiety zbudowane przez członków Stowarzyszenia Zbudujmy to!, w tym m.in.:

  • nagradzana na imprezach modelarskich gigantyczna Makieta Kolejowa, po której jeździły pieczołowicie wykonane repliki pociągów;
  • odświeżona, przebudowana Makieta Zbudujcowa, przedstawiająca barwne, pełne życia miasteczko i okoliczne tereny wiejskie. Pomiędzy licznymi kamieniczkami kursował model tramwaju;
  • makieta Wioski Wikingów, na której spośród ośnieżonego lasu wyłaniały się zabudowania wioski, a wzburzone morze wzywało jej mieszkańców ku przygodzie;
  • zupełnie nowa makieta Arabskiej Ulicy, przedstawiająca bliskowschodnie miasto - jego gwarny bazar, przekrzykujących się straganiarzy i żyjących w dostatku kupców;
  • Makieta Brick Creek, na której było można zobaczyć wprawione w ruch autorskie modele Technic.

Oprócz dużych makiet Stowarzyszenie przywiozło ze sobą także mnóstwo mniejszych scenek, budowli, konstrukcji, modeli pojazdów, robotów, statków kosmicznych i potworów. Miłośnicy i pasjonaci takich uniwersów jak Star Wars, Warhammer, 1920+ lub Świat Dysku mogli rozpoznać wśród nich znajome kształty i twarze.

Samochody zdalnie sterowane

Firma ATA Świat Modeli i Zabawek, wyspecjalizowana w branży zabawek elektronicznych i profesjonalnych modeli do samodzielnego składania, na Targach HOBBY w Warszawie zaprezentowała swoje zdalnie sterowane modele RC podczas Mistrzostw Polski Modeli Zdalnie Sterowanych! Zdalnie sterowane modele samochodów RC, które można było obserwować na torach wyścigowych, zachwycały zarówno młodszych, jak i starszych wielbicieli pojazdów!

Multimedialny Park Miniatur

Tegoroczne Targi Hobby w CENTRUM EXPO XXI w Warszawie uświetniła wystawa miniaturowych budowli firmy Neodia, gdzie Iluzja, Kolor i Żywioł zabrały odwiedzających w niesamowity świat pełen niepowtarzalnych dźwięków i animacji. Miliony kolorów i odcieni w trójwymiarze, cyfrowa iluzja, połączenie żywiołów, dżungla i wiele innych atrakcji czekało na zwiedzających w Warszawie! Multimedialny Park Miniatur rozbudzał wyobraźnię zwiedzających do granic możliwości!

Strefa TURNADO dla małych mistrzów

TURNADO to designerskie pojazdy, które ważą zaledwie 23,5 kg, a dają mnóstwo frajdy podczas wyścigów! Idealnie umieszczony pedał gazu, silnik 24V 250W, akumulator 24V 5AH i rozpędzenie do 19 km/h pozwoliły dzieciom na przeżycie niesamowitej przygody na specjalnie przygotowanym do tego torze wyścigowym.

Strefa Małego Inżyniera

Interaktywne pokazy eksperymentów prowadzone w Strefie Małego Inżyniera zachwyciły przede wszystkim najmłodszych! Warsztaty pozwoliły dzieciom wkroczyć w pasjonujący, kolorowy, a czasem wręcz wybuchowy świat chemii i fizyki. Włosy na głowie uczestników zjeżył nie tylko niesamowity generator van de Graaffa, ale również ekscytujące eksperymenty z ogniem i lodem.

Strefa Planety Robotów

W Strefie Planety Robotów można było zagrać w autorską grę zręcznościową, stworzoną przez Planetę Robotów, dzięki której na specjalnie stworzonych padach można było eksplorować kosmos! Podczas „Misji na Marsa" dzieci wybierały się robotami w podróż na czerwoną planetę, aby ją zbadać i rywalizować o cenne surowce.

Planeta Robotów pokazała również model "Kulkowni" – hipnotyzującą konstrukcję z klocków LEGO, idealną dla miłośników LEGO. Przy stołach Planety Robotów czekała świetna zabawa - zarówno na dzieci, jak i na dorosłych!

Podsumowanie

Warszawska edycja Targów HOBBY stanowiła idealne rozwiązanie na spędzenie wesołego weekendu z rodziną. Liczne strefy tematyczne pozwoliły wywołać uśmiech nawet u największych smutasów, a fascynujące emocje towarzyszące pokazom i warsztatom były rozrywką również dla dorosłych.