Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Targi HOBBY 2020 z honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznania

Podziel się

Wyjątkowa współpraca przy Targach HOBBY 2020

Targi HOBBY 2020 z honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznania. Wydarzenie odbędzie się 5 i 6 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i po raz kolejny pokaże, że stolica Wielkopolski to także stolica pasji - aktywności w trybie offline. 

Targi HOBBY co roku przyciągają do Poznania pasjonatów prezentujących aktywności i rozrywkę bez komputerów, urządzeń mobilnych, telewizorów czy konsoli do gier. Wydarzeniu przyświeca hasło "Z pasji się nie wyrasta" - program wydarzeń opiera się na aktywnościach zarówno dla dzieci jak i dorosłych. 

Niekończące się strefy tematyczne

Od zeszłorocznej edycji HOBBY podzielone jest według stref tematycznych: Strefy Modelarstwa, Strefy z klocków LEGO, Strefy Sportu, Strefy Samochodów Zdalnie Sterowanych (RC), Strefy Kultury i Sztuki, Strefy Szycia i Do It Yourself i Strefy Gier Planszowych. To wszystko znajduje się w jednym miejscu przez 2 dni. Wystawcy prezentują swoje pasje i organizują warsztaty, zawody, turnieje, pokazy, wystawy i wiele więcej aktywności, w których udział może wziąć każdy. Wystarczy, że masz bilet i wolny weekend 5 i 6 września 2020 roku.

Ruszyła sprzedaż wyjątkowej edycji Targów HOBBY

To nie koniec dobrych informacji! W tym roku Targom HOBBY towarzyszyć będzie Animal Fest czyli wydarzenie stworzone dla miłośników zwierząt - w programie m.in. wystawy psów, kotów, akwarystyki i terrarystyki, egzotycznych ptaków oraz mniejszych zwierząt. 

Zarówno na Targi HOBBY jak i Animal Fest obowiązuje jeden bilet! Już teraz kup wejściówkę w tańszej przedsprzedaży online za jedyne 20 zł tutaj. Do zobaczenia!