Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Strzelnica ASG na Targach Hobby

Podziel się

Macie zajawkę na punkcie broni, strzelania czy survivalu? Koniecznie odwiedźcie podczas Targów Hobby ekipę Małej Armii.

Na ich stoisku:

  • postrzelacie z wiernych replik prawdziwej broni na strzelnicy treningowej STEEL ALIVE
  • dowiecie się, jak stawiać swoje pierwsze militarno-survivalowe kroki.

Na strzelnicy będziecie mogli bezpiecznie poćwiczyć swoje umiejętności w grach i trybach treningowych, jaki i w sprawdzonych scenariuszach taktycznych.

👉 Strzelać będziecie z wiernych replik broni palnej typu ASG, czyli „Air Soft Gun”. Wykonywane są z różnych materiałów, zwykle w skali 1:1. Strzela się z nich plastikowymi kulkami o średnicy 6 mm, rzadziej 8 mm.

👉 Steel Alive jest systemem pozwalającym na dokładne mierzenie skuteczności strzeleckiej. System składa się z jednostki sterującej i zestawu czujników umieszczanych na celach stalowych, polimerowych lub plastikowych.

👉 Całość kontrolowana jest przez aplikację na smartfony. Za pomocą aplikacji użytkownik konfiguruje cele i uruchamia gry, ćwiczenia oraz scenariusze bojowe.

👉 Steel Alive jest rozwiązaniem dla wielu celi strzeleckich niezależnie od rodzaju czy kształtu.

👉 Inteligentne urządzenia zostały zaprojektowane do współpracy z większością celi stalowych w zakresie od 10 centymetrów do pół metra maksymalnej średnicy. Usprawnią trening strzelecki z bronią ostrą o szerokiej gamie kalibrów: rozpoczynając od 0.22LR lub 9mm oraz na 7.62 kończąc, jak również z wiatrówek lub ASG.

👉 System Steel Alive został zaprojektowany z myślą o treningach strzeleckich wszelkiego rodzaju oraz o różnym poziomie zaawansowania. Zapewnia możliwość ćwiczeń na dystansie od przysłowiowego zera metrów (nie rykoszetujące cele polimerowe) aż do 100 metrów.

Mała Armia z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy z młodzieżą prowadzi szeroką działalność wychowawczą z kształceniem w kierunku sprawności i przetrwania. W ramach prowadzonych przez nas zajęć stworzyliśmy program, który poprzez naukę i zabawę ma pobudzać w uczestnikach chęć poznawania świata i zdobywania nowej wiedzy.

Przebieg i formuła  zajęć zostały dostosowane do wieku uczestników. m.in są to zajęcia SURVIVALOWE, STRZELNICA TRENINGOWA i STRZELANIE ZESPOŁOWE ASG na specjalnie przygotowanym do tego POLIGONIE na terenie Fortu VI.

Taka forma zajęć spełnia w dzisiejszej formule edukacji dla bezpieczeństwa, elementy przysposobienia obronnego, tj. obycie z bronią w kwestii teoretycznej jak i praktyczniej (postawa strzelecka, strzelnica treningowa, taktyka oraz symulacja pola walki). Gra zespołowa jako aktywna zabawa dotyka różnorodne obszary aktywności poprzez poznawanie i przeżywanie.

Prowadzone przez nich zajęcia pozaszkolne dedykowane są dla młodzieży w wieku od 11 rż. W ramach zajęć organizowane są cyklicznie spotkania ASG min. 2 razy w miesiącu tylko w soboty.  Czas trwania spotkania to 4 godziny, od 09:00-13:00.

Dodatkowo Mała Armia to nie tylko strzelanie ASG to również drużyna, w ciągu roku szkolnego wychodzimy na marsze patrolowe, weekendowe spływy packraftowe poprzedzone wędrówką + treningi, obozy letnie i zimowiska.

Zachęcamy do śledzenia ich na facebooku @malaarmia

Kontakt: Natalia 537819191, Wojciech 608300614
Lokalizacja: FORT VI ul. Lutycka 115/ Poligon ASG, wjazd od ul. Strzeszyńskiej