Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Strefa Szycia i Do It Yourself na HOBBY 2019!

Podziel się

Już 16 i 17 listopada 2019 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi HOBBY. Przed Wami kolejna strefa, która wzbogaci program wydarzenia – Strefa Szycia i DIY.

Jest to już kolejna pasja, która znajdzie swoją przestrzeń na Targach HOBBY w Poznaniu. Zobacz, co przewiduje program Strefy Szycia i DIY:

  • warsztaty z szycia dla każdego od iNEEDle.pl,
  • niezliczoną ilość zróżnicowanych materiałów i maszyn do szycia - dla pasjonatów i profesjonalistów,
  • warsztaty z szycia dla Mam i Dzieci,
  • spotkanie z Janem Leśniakiem - autorem niejednej książki o szyciu,
  • warsztaty od Washpapa z świadomego szycia z myślą o recyklingu, naturze i upcyklingu.

Na miejscu zobaczycie i sami uszyjecie torebkę Dubrovnik i kosmetyczkę z washpapy, czyli papieru, który można prać.

Jest to już 15 edycja HOBBY, które od 2004 roku przyciąga do Poznania pasjonatów wielu dziedzin. Misją Targów HOBBY jest edukacja, poprzez prezentację różnych pasji w atrakcyjny sposób, ale również zachęcenie do aktywności i spędzania czasu wolnego w trybie offline – bez urządzeń mobilnych jak smartfon, konsola czy ekran komputera.

Przekrój tematyczny wydarzenia jest nieograniczony i stale się poszerza. Organizatorzy wierzą, że będzie to spotkanie pasjonatów, bez względu na wiek. Zaplanowane wydarzenie jest także kierowane do osób, które szukają nowego i ciekawego HOBBY lub chcą poszerzyć swoje horyzonty.

Tegoroczne targi obfitują w liczne atrakcje, które znajdą się w strefach tematycznych. W każdej z nich odbędą się pokazy, warsztaty, wystawy, atrakcje, zawody i turnieje.

Bilety w tańszej przedsprzedaży online
kosztują jedynie 17 zł! 

KUP TERAZ