Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 691 026 790 🔥🔥🔥  

Organizator:

Strefa Małego Inżyniera na Targach Hobby

Podziel się

Mały Inżynier organizuje atrakcyjne pokazy naukowe dla dzieci i dorosłych. Zobacz jakie fascynujące doświadczenia czekają Cię w Strefie Małego Inżyniera na Targach HOBBY w Warszawie!

Interaktywne pokazy eksperymentów prowadzone w Strefie Małego Inżyniera zachwycą każdego! Pozwolą wkroczyć w pasjonujący, kolorowy, a czasem wręcz wybuchowy świat chemii i fizyki. To doskonała, pełna emocji zabawa, a także sposób na poszerzenie wiedzy.

Wiele z atrakcji przeznaczonych jest nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Uczestnicy spotkania będą mogli m.in. wkroczyć w cyfrowy świat rzeczywistości wirtualnej, skorzystać z nowoczesnej drukarki 3D czy lasera do grawerowania. Włosy na głowie uczestników zjeży nie tylko niesamowity generator van de Graaffa, ale również ekscytujące eksperymenty z ogniem i lodem.

Nie możesz tego przegapić! Eksperymenty z Małym Inżynierem przeprowadzisz podczas Targów Hobby, które odbędą się w CENTRUM EXPO XXI w Warszawie w dniach 20-21 listopada.

Bilety dostępne tutaj: