Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Strefa Gry Bitewnej Warhammer

Podziel się

Dwa dni starć Warhammerów w największej skali! Już w dniach 4-5 grudnia odbędzie się kolejna PYRApokalipsa na Targach HOBBY w Poznaniu - zobacz jak wygląda era nieustającej wojny!

Nieskończone hordy Xenos i plugawe maszyny Heretyków stają do walki przeciwko Obrońcom Imperium Człowieka na powierzchni Planety Kuźni Haddrack. Jeśli chcesz przekonać się jak daleko sięgają macki Kultu Genokradów, jak szybkie jest Czerwone, jak lojalni są Dark Angels, czy zwyczajnie zobaczyć zniszczenia dokonywane przez salwy Tytanów, zapraszamy do oglądania tegorocznej PYRAPOKALIPSY.

Warhammer 40.000 jest figurkową grą bitewną znaną z ciekawego świata i ogromnej skali - w jednej bitwie mogą brać udział setki modeli! Co więcej Warhammer daje możliwość sklejania i malowania modeli posiadających niesamowite detale.

Głównym elementem stoiska podczas Targów HOBBY będzie pokaz gry Warhammer 40.000 APOCALYPSE, która pozwala na rozgrywkę w największej skali przy użyciu łatwych zasad. Dodatkowo w gablotach będzie można zobaczyć modele w różnych fazach modelowania, od wyprasek do gotowych pomalowanych modeli.

Bilety na Targi HOBBY są dostępne na ToBilet.pl. Kliknij w baner i kup bilety: