Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 691 026 790 🔥🔥🔥  

Organizator:

Standardy bezpieczeństwa na Targach HOBBY

Podziel się

Poznaj nowe zasady sanitarne, które wprowadziliśmy w trosce o bezpieczeństwo uczestników.

Międzynarodowe Targi Poznańskie od ponad 100 lat stanowią miejsce spotkań ludzi biznesu i pasjonatów wszelkich dziedzin. Od zawsze dbamy nie tylko o klimat do owocnych spotkań oraz o pozytywne emocje związane z pobytem na terenie naszego obiektu, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo uczestników organizowanych przez Grupę MTP wydarzeń.

Okoliczności związane z pandemią SARS-CoV-2 sprawiły, że od lutego 2020 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich obowiązują podwyższone standardy sanitarne, zgodne z wytycznymi GIS i WHO związanymi z ochroną przed zachorowaniem na COVID-19:

LIMIT UCZESTNIKÓW

Na bieżąco monitorujemy liczbę uczestników przebywających na terenie Międzynarodowych Targowych Poznańskich, by przestrzegać obowiązujących limitów.

ZACHOWAJ DYSTANS MIN. 2 METRÓW

Ciągi komunikacyjne zostały zaprojektowane tak, aby uczestnicy mogli zachować odpowiedni dystans.

MIERZENIE TEMPERATURY

Przy wejściach na tereny targowe zamontowane zostały kamery termowizyjne mierzące temperaturę ciała osób biorących udział w wydarzeniu.

DBAMY O WŁAŚCIWY PRZEPŁYW POWIETRZA

Nasza przestrzeń wystawiennicza jest wyposażona w nowoczesne systemy wentylacyjne; dzięki otwartym i wietrzonym pawilonom cały czas utrzymujemy właściwą cyrkulacje powietrza.

ŚRODKI DEZYNFEKUJĄCE

We wszystkich najczęściej uczęszczanych miejscach na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w tym w holach wejściowych, zamontowaliśmy dozowniki ze środkami dezynfekującymi. Ponadto powierzchnie dotykowe, takie jak blaty, stoły, poręcze, klamki, a także toalety są każdego dnia wielokrotnie dezynfekowane przez nasz serwis sprzątający.

Bezpieczeństwo osób przebywających na terenie MTP jest dla nas priorytetem, ale w dużej mierzy zależy od przestrzegania obowiązujących zasad i wzajemnej współpracy w tym zakresie. Dlatego przypominamy o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa:

 

PAMIĘTAJ O ZAKRYWANIU UST I NOSA

Wystawcy oraz zwiedzający są zobowiązani do zakrywania ust oraz nosa zarówno w pomieszczeniach pawilonów, jak i na zewnątrz, za wyjątkiem przestrzeni gastronomicznych, gdzie spożywają posiłki.

OGRANICZ UŻYWANIE GOTÓWKI, PŁAĆ KARTĄ PŁATNICZĄ

W trakcie wydarzenia zachęcamy do płacenia wyłącznie kartą płatniczą lub inną formą płatności elektronicznej.

ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE

Rejestrację i wydawanie biletów na wydarzenia prowadzimy wyłącznie w formie online.

NIE WITAJ SIĘ UŚCISKIEM DŁONI

W trosce o wzajemne bezpieczeństwo witamy się i żegnamy z naszymi partnerami biznesowymi i klientami w sposób bezdotykowy.

W RAZIE POTRZEBY SKORZYSTAJ Z POMOCY MEDYKA

Zapewniamy zespół medyczny na terenie wydarzenia przez cały czas jego trwania.

Zapraszamy do udziału w Targach HOBBY!