Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Planeta Robotów na Targach HOBBY w Warszawie

Podziel się

Kadra Planety Robotów to kreatywni pasjonaci technologii. Projekty ich instruktorów zaskakują na wydarzeniach naukowych oraz rozrywkowych. Spędzają oni setki godzin na konstruowaniu właśnie po to, abyście mogli spędzić niesamowity czas na Targach HOBBY w Warszawie!

W Strefie Planety Robotów czeka Was międzygalaktyczna podróż! Zagracie w autorską grę zręcznościową, stworzoną przez Planetę Robotów, dzięki której zeksplorujecie kosmos na specjalnie stworzonych padach! Są lepsze od wszystkich znanych Wam dotychczas! Dzięki „Misji na Marsa" wyruszycie robotami w podróż na czerwoną planetę, aby ją zbadać i rywalizować o cenne surowce.

Zobaczycie również model "Kulkowni" przygotowany przez Planetę Robotów! To hipnotyzująca konstrukcja z klocków LEGO, idealna dla miłośników LEGO oraz perfekcjonistów. Przy stołach Planety Robotów czeka świetna zabawa - zarówno dzieci i dorosłych! To będzie kosmos!

Kup bilet na Targi HOBBY i weź udział w zabawie oferowanej przez Planetę Robotów:

 

Zobacz jakie atrakcje na Targach HOBBY zaprezentuje zespół Planety Robotów: