Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Modelarstwo na Targach HOBBY 2020

Podziel się

Niesamowite makiety kolejowe, pokazy warsztatów modelarskich czy najlepsze sklepy modelarskie - to nieodłączny element Targów HOBBY. Tak będzie również w tym roku – zobacz, co przygotowaliśmy w Strefie Modelarstwa.

Targi HOBBY odbędą się tuż po wakacjach – 5 i 6 września 2020 roku. Wydarzenie tym razem zlokalizowane będzie w pawilonach 3 i 3A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zobacz, co w tym roku przygotowaliśmy dla miłośników modelarstwa.

Nasze wydarzenie będzie w pełni bezpiecznie i dostosowane do wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Decyzją rządu już od czerwca można organizować targi i kongresy, dlatego HOBBY, jak co roku, czeka na przyjęcie pasjonatów z całej Polski.

Jak to robimy w praktyce? Zobaczcie sami, jak dbamy o bezpieczeństwo

KUP BILET NA TARGI HOBBY 2020 KUP KARTĘ WJAZDU NA TARGI HOBBY 2020

Modelarstwo czyli fundament Targów HOBBY

W ramach targów odbędzie się wielkie wydarzenie w środowisku modelarzy – na HOBBY zobaczycie XX Mistrzostwa Polski Modeli Kolejowych organizowane przez Polski Związek Modelarzy Kolejowych i miesięcznik „Świat Kolei”. Co oznacza, że 5 i 6 września będziecie mogli podziwiać modele w aż trzech kategoriach: pojazdy trakcyjne, pozostałe pojazdy szynowe oraz infrastruktura komunikacji szynowej. Zapowiada się niesamowicie, a to dopiero początek atrakcji!

Czytaj dalej pod zdjęciem... 

KUP BILET NA TARGI HOBBY 2020 KUP KARTĘ WJAZDU NA TARGI HOBBY 2020

Na HOBBY zobaczycie także m.in. setki metrów torów kolejowych na makietach czy niesamowite modele pojazdów zarówno od stowarzyszeń, klubów jak i prywatnych kolekcjonerów z całej Polski. Swoje dzieła zaprezentują między innymi:

- Klub Modelarstwa Kolejowego Radom

- KMK Gorzów – Gorzowski Klub Modelarzy Kolejowych

- Modelarze – Andrzej Łaciński i Krzysztof Skarbiński

- Modeliki.pl

- Grupa H0

- Nadwarciańska Kolej Drezynowa

- Polski Związek Modelarzy Kolejowych

- Stowarzyszenie Miłośników Kolei Katowice

- Łódzki Klub Modelarzy Kolejowych

- Świat Małej Kolei

A to dopiero początek! Dodatkowo, każdy modelarz będzie miał szansę skorzystać z bogatej oferty ekspozycji od sklepów modelarskich z całego kraju.  Wystawcami Targów HOBBY są m.in. sklepy MLK Model (autoryzowany sklep Roco i Fleischmann) czy Świat Modeli z Rybnika.

W ramach targów odbędzie się także pokaz od grupy Warsztaty Modelarskie Poznań – każdy będzie mógł zobaczyć z bliska, jak działają profesjonaliści. Już teraz zapraszamy na Targi HOBBY 2020 i widzimy się już 5 oraz 6 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich w pawilonach 3 i 3A.

Pamiętajcie, że bilety i karty wjazdu dla samochodów warto kupić w tańszej przedsprzedaży z I puli, a dzieci do 6 roku życia wchodzą za darmo na bilet za 0 zł, który również należy odebrać na stronie ToBilet.pl

KUP BILET NA TARGI HOBBY 2020 KUP KARTĘ WJAZDU NA TARGI HOBBY 2020