Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 691 026 790 🔥🔥🔥  

Organizator:

Mandalorianie w Strefie Gwiezdnych Wojen

Podziel się

Zapraszamy serdecznie na Targi Hobby w Poznaniu, gdzie w dniach 4-5 grudnia br. w pawilonie nr 3 MTP czekać na Was będzie "Projekt Mandalorium".

Mandalorianie od zawsze byli obecni w uniwersum "Gwiezdnych Wojen". Mandalorianie to wielorasowy lud kierujący się specyficzną filozofią, w fikcyjnym świecie Gwiezdnych wojen. Historia Mandalorian sięga wiele tysięcy lat przed powstaniem Republiki. Mandalorianie wywodzą się od Taungów, wojowniczej rasy z Coruscant, którzy po przegranej wojnie o dominację na planecie zostali zmuszeni do osiedlenia się w Odległych Rubieżach Galaktyki.

Jeżeli chcecie spotkać się oko w oko z nieustraszonymi łowcami nagród rodem z odleglej galaktyki, porozmawiać, przywitać się lub zrobić sobie zdjęcie to "Projekt Mandalorium" będzie na Was czekać w pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Bilety na Targi HOBBY, umożliwiające spotkanie z Mandalorianami są dostępne na ToBilet.pl. Kliknij w baner i kup bilety: