Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 691 026 790 🔥🔥🔥  

Organizator:

LEGO - klocki, które zna cały świat

Podziel się

Klocki Lego to wspaniała rozrywka dla małych i dużych. Letnie wieczory sprzyjają tworzeniu nowych konstrukcji, wyszukiwaniu w internecie dodatkowych elementów oraz planowaniu wizyty na Targach Hobby!

Ilość pasji i hobby, jakie mamy do wyboru, jest właściwie nieograniczona. Jest jednak grupa tych najpopularniejszych. Wśród nich znajduje się układnie klocków LEGO – to zdecydowanie zabawka nr 1 na świecie, a dodatkowo to bardzo silna marka, którą zna niemal każdy. Klocki to co raz częściej hobby nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Duńczycy tworzą coraz więcej zestawów z przeznaczeniem dla starszych odbiorców. Z klocków możemy zbudować już prawie wszystko, jedyne ograniczenie to wyobraźnia projektanta: na rynku pojawia się wiele odważnych konceptów, jak konsola Nintendo, grający fortepian czy obrazy na ścianę.

 

Lego ma w swych planach uruchomienie dedykowanych sklepów tylko dla dorosłych, gdzie sprzedawane będą zestawy o zaawansowanym poziomie trudności, skomplikowane i wymagające sporych umiejętności. Wszystko po to, by ominąć zakupy na działach dziecięcych i móc spokojnie wybrać wymarzony zestaw.  

Coraz częściej komplety są zaprojektowane tak, żeby oprócz frajdy z budowania wpasowywały się do modnie wykończonych, nowoczesnych mieszkań i stanowiły dodatkowy element wystroju.

Lego to już nie tylko hobby i zabawa, ale poważna inwestycja. Na rynku znajdziemy wiele modeli kolekcjonerskich, rzadkich i limitowanych. Sprzedane po czasie mogą przynieść spory zysk.

I Ty jesteś pasjonatom Lego? Na Targach Hobby klocki są zawsze obecne. Pochwal się swoją kolekcją oraz zobacz niesamowite konstrukcje innych miłośników. Makiety i całe historie przedstawione za pomocą klocków to prawdziwy hit! Poznaj inne osoby, które tak samo jak Ty czerpią radość z tego hobby. Może poznasz nowych znajomych, a na pewno ludzi o podobnych zainteresowaniach. 

W tej całej spirali marketingowej tworzonej przez Lego nie zapominajmy, że przede wszystkim ma to być świetna zabawa i miło spędzony czas bez względu na wiek! Do zobaczenia na Targach Hobby!