Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

KIK - najlepsza przestrzeń komiksowa

Podziel się

Interesujesz się komiksem, a może fantastyką? Tego stoiska nie możesz przegapić!

Szczegóły dotyczące atrakcji na stoiku poznańskiego sklepu zajmującego się sprzedażą i propagowaniem komiksów, fantastyki oraz książek związanych z Azją:

Mahjong - azjatycki fenomen

Zastanawiałeś się kiedyś, czemu mahjong w Azji jest tak popularny? Nie grałeś nigdy w prawdziwą, czteroosobową wersję, a chciałbyś spróbować? Poznański Klub Mahjonga rozwieje twoje wątpliwości na temat tej azjatyckiej gry i zagra z tobą twoją pierwszą (a być może kolejną) rozgrywkę.
W dodatku prelekcja nie tylko przybliży ci podstawowe zasady mahjonga, ale będziesz mógł również poznać jego historię i to, jak funkcjonuje w kulturze japońskiej i chińskiej.

Bestiariusz Słowiański - Spotkanie z Pawłem Zychem

Zapraszamy na spotkanie z autorem niezwykle popularnej serii książek "Legendariusz", takich jak "Bestiariusz Słowiański", "Księga Smoków Polskich" i innych. Podczas spotkania będzie można zdobyć od autora rysunkowy autograf!

Turniej gry Cortex

Zapraszamy na turniej gry Cortex - szybkiej gry karcianej, w której oprócz refleksu będzie można przetestować swoje szare komórki.

Turniej gry IceCool

Lubisz szybką akcję i popisy zręcznościowe? Zapraszamy na turniej gry IceCool - idealnej zabawy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Turniej gry Dobble

Kultowa gra Dobble od lat sprawdza refleks wszystkich swoich fanów. Tym razem będzie można sprawdzić swoje umiejętności w walce o nagrody!

Zapraszamy serdecznie!

NIE CZEKAJ I KUP TAŃSZY BILET NA RODZINNY WEEKEND!