Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Jedyna w Polsce modułowa makieta w skali 1:32 na Hobby 2023

Podziel się

Przyjdź na targi HOBBY 2023 i zobacz jedyną w Polsce modułową makietę w skali 1:32

Modelarstwo to bardzo popularne hobby, dlatego na naszych targach ekspozycje modeli i makiet zawsze przyciągają tłumy zainteresowanych. 

Wśród wielu modelarskich prezentacji na uwagę zasługuje wystawa przygotowana przez Adama Borysiaka, pasjonata modelarstwa i kolejnictwa ze Stargardu. Modele Pana Adama wykonane są z metalu. Wszystkie zrobił ręcznie, całkowicie od podstaw. Nie bazuje na gotowych modelach. Tworzy lokomotywy, wagony i całą kolejową infrastrukturę w miniaturze. 

Jego dzieło to jedyna w Polsce modułowa makieta kolejowa w skali 1:32 o szerokości toru 45mm (najbardziej popularna skala w Polsce to HO 1:87 i szerokość toru 16mm). Na ekspozycji Pana Adama zobaczycie modele diesli i wagonów najbardziej popularnych na polskich szlakach w latach 1975-1985. Prezentowanych będzie też kilka modeli parowozów czołowych firm w tej skali KISS, MARKLIN, KM1.   

Modele Pana Adama to prawdziwe dzieła sztuki modelarskiej. Stanowią wierne odwzorowanie oryginałów. Lokomotywy na stacji wydają dźwięki, wyposażone są w silniki i generatory dymu. Po wlaniu do zbiornika specjalnego płynu pod wpływem temperatury model wypuszcza "spaliny".

Ministacja kolejowa Pana Adama ma 11 metrów długości i 4 szerokości. Składa się z 4 torów kolejowych i kilku rozjazdów. Całość jest sterowana komputerowo.

KUP BILET!