Organizator:

HOBBY nadchodzi! Zobacz mapę pawilonów i program

Podziel się

Już w ten weekend (5-6 września) święto pasji w trybie OFFLINE. Poniżej znajdziesz wszystkie ważne informacje na temat wydarzenia i poznasz wszystkich wystawców. Zapraszamy do lektury!

Czekaliśmy na to cały rok! Już za moment rozpocznie się kolejna edycja Targów HOBBY. Przed Wami program wydarzenia, mapa pawilonu i lista wystawców. Będzie się działo! 

Targi HOBBY to wydarzenie, które pokazuje, że z pasji się nie wyrasta i że najlepsza rozrywka jest w trybie OFFLINE. W tym roku przygotowaliśmy dla Was strefy tematyczne, gdzie każdy odnajdzie swoją pasję lub pozna nowe hobby. Zanim odsłonimy wszystkie karty przypominamy - Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego zapraszamy do zapoznania się z zasadami i wytycznymi, które będą obowiązywać na HOBBY.

Zobacz, jak zadbamy o bezpieczeństwo

Bilety i karty parkingowe

Teraz jest ostatni moment, aby zakupić bilet w tańszej przedsprzedaży online, która potrwa do piątku 4 września włącznie. Wejściówka na HOBBY to również bilet na Animal Fest, dlatego na 1 bilecie otrzymujesz aż 2 wydarzenia!

Kup bilet teraz a dzień wybierz później - to nasza akcja pozwalająca na zakup biletu online, który zadziała zarówno w sobotę jak i niedzielę. To od Ciebie zależy, kiedy go wykorzystasz. Warto również pamiętać, że wszystkie wejściówki są jednorazowe. 

Ważna informacja - mamy zniżki na Kartę Dużej Rodziny, a dzieci do 6 roku życia wchodzą za darmo - dla najmłodszych należy odebrać bilet za 0 zł na stronie ToBilet.pl. W tym samym miejscu kupisz bilet na parking. Zapraszamy do zakupów online! Przyciski poniżej zaprowadzą Was w odpowiednie miejsce.

KUP BILET NA TARGI HOBBY 2020 KUP KARTĘ WJAZDU NA TARGI HOBBY 2020

Co, gdzie i jak - wejście i wjazd

Targi odbędą się w pawilonie 3 i 3A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich już 5 i 6 września 2020 roku w godzinach od 10:00 do 18:00 w sobotę oraz od 10:00 do 17:00 w niedzielę.

Na HOBBY będzie można dostać się przez Wejście Wschodnie od ulicy Głogowskiej (wejście od Mostu Dworcowego). Wjazd dla samochodów zlokalizowany będzie od ulicy Śniadeckich. 

Bilety na Targi HOBBY i wjazd na parking jest płatny, a zakupu można dokonać tylko drogą online. Jeśli masz z tym problem, to podczas targów znajdzie się Punkt Obsługi Klienta zlokalizowany w Holu Wschodnim (ulica Głogowska), gdzie pomożemy dokonać zakupu drogą elektroniczną i wypełnić ankietę epidemiologiczną. 

Plan terenu

 

Mapa pawilonów, program i katalog wystawców

A gdy już kupisz bilet i dostaniesz się do pawilonów 3 i 3A, to zapraszamy do sprawdzenia listy wystawców oraz mapy. Warto również sprawdzić program wydarzenia i zaplanować swój pobyt. Część atrakcji znajdziesz również w naszej zapowiedzi tutaj. Przypominany, że na miejscu znajdzie się bogata oferta pysznych obiadów i przekąsek - od pizzy i nuggetsów w pawilonach 3 i 3A po kilkudaniowe posiłki w Restauracji Garden City zlokalizowanej na terenie targów tuż przy wjeździe od ulicy Śniadeckich. 

Zapowiada się weekend pełen pasji. Do zobaczenia na Targach HOBBY! 

PROGRAM TARGÓW KATALOG WYSTAWCÓW

KLIKNIJ NA MAPĘ PAWILONU, ABY JĄ POWIĘKSZYĆ