Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Gry, premiery i porady przy stoisku CUBE na HOBBY

Podziel się

W okolice stoiska Cube zapraszamy całe rodziny, małych i dużych, do wspólnego grania w planszówki. Będziemy przedstawiać najnowsze gry. Odbędą się pokazy premierowe oraz nauka "Mniam Mniam Placki", udostępnimy również i chętnie pomożemy postawić pierwsze kroki, w nasze najpopularniejsze tytuły!

W okolice stoiska Cube zapraszamy całe rodziny, małych i dużych, do wspólnego grania w planszówki. Będziemy przedstawiać najnowsze gry. Odbędą się pokazy premierowe oraz nauka "Mniam Mniam Placki", udostępnimy również i chętnie pomożemy postawić pierwsze kroki, w nasze najpopularniejsze tytuły! Zapraszamy rodziców z pociechami od 4 roku życia!

Harmonogram:

Sobota i Niedziela

10.00-17.00

Rodzinny Festiwal Gier oraz premiera gry planszowej "Placki"

A o co chodzi w grze planszowej, w której w ruch idą patelnie i zdolności wyniesione z kuchni?

Mniam Mniam Placki sprawdzimy nie tylko twoją zręczność, ale przede wszystkim pamięć i spostrzegawczość. Czy uda Ci się określić, który placek przygotowano z jakim przysmakiem? Czy wiesz, kto najprawdopodobniej zapamiętał najmniej? Czy będziesz umiał przerwać w porę, zanim ryzyko przepytywania kolejnych przeciwników będzie zbyt duże?

Na czym polega ta pełna latających placków gra?

Kucharz układa na patelni placki w taki sposób, żeby wszyscy inni gracze mogli się przyjrzeć znajdującym się na ich wierzchu dodatkom. Następnie próbuje obrócić w jednym rzucie, jak najwięcej z nich. Jeśli obróci pięć lub więcej od razu zdobywa w nagrodę jeden placek - czyli punkt.

Teraz kucharz wybiera  dowolny, zakryty placek i dowolnego przeciwnika. Jeśli wskazany gracz wie, czy placek ten jest z bananem, truskawką, czekoladą, czy jagodą - zdobywa placek. Jeśli jednak udzieli złej odpowiedzi - punkt wędruje do kucharza.

Gdy nie ma już placków - kończy się gra i wygrywa ten, kto zdobył ich najwięcej.

Uwaga! Rozgrywka grozi nabraniem ochoty na zjedzenie małego co nieco.