Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Giełda winyli zaprasza!

Podziel się

Chcesz nabyć rzadkie tytuły do swojej kolekcji płyt, zrobić komuś prezent lub po prostu porozmawiać o muzyce? Odwiedź Giełdę Winyli na Targach HOBBY 2023!

Muzyczna pasja to hobby na całe życie. Płyty winylowe to magia analogowego brzmienia, obcowanie z fizycznym nośnikiem, oraz pełnowymiarowa okładka, która sama w sobie jest dziełem sztuki. Płyty winylowe, ale także kasety magnetofonowe oraz płyty cd przeżywają renesans. Ludzie, zasiadając w fotelu, włączają gramofon i zwalniają do 33 obrotów na minutę po trudach dnia codziennego.

W tym roku na Targach Hobby czeka na Was duże stoisko z płytami winylowymi, kasetami magnetofonowymi oraz płytami CD.

Jesteście głodni nowych dźwięków? Pasjonaci muzyki zapewnią Wam tysiące płyt w każdym gatunku muzycznym. Będą zarówno nowe wydawnictwa, pierwsze wydania, ale także białe kruki poszukiwane przez kolekcjonerów. Chcesz nabyć rzadkie tytuły do swojej kolekcji, zrobić komuś prezent, lub po prostu porozmawiać o muzyce? Nie może Cię u Nas zabraknąć!

KUP BILET