Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Galaktyka Mocy na Targach HOBBY

Podziel się

Przedstawiamy nasze służby bezpieczeństwa - jak zwykle porządku na Targach Hobby pilnować będą szturmowcy w pełnym umundurowaniu

Przedstawiamy nasze służby bezpieczeństwa - jak zwykle porządku na Targach Hobby pilnować będą szturmowcy w pełnym umundurowaniu.

Rezydować będą na stałe w Strefie Galaktyka Mocy, przygotowanej przez 3 organizacje kostiumowe uniwersum Gwiezdnych Wojen (Polish Garrison 501st Legion, Rebel Legion Eagle Base i Mando Mercs Costume Club).

Na stoisku spotkacie także m.in. imperialnych oficerów, pilotów rebelii, mandaloriańskich łowców nagród i samego Lorda Vadera!

W strefie stanie też robiący ogromne wrażenie fragment korytarzy Gwiazdy Śmierci, na tle których będzie można zrobić zdjęcie z bohaterami gwiezdnej sagi.

W gablotach nie zabraknie ciekawych eksponatów – replik blasterów, hełmów, droidów i modeli pojazdów. Przygotowano też liczne konkursy dla najmłodszych zwiedzających oraz pogadanki o tworzeniu strojów.

NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!