Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 691 026 790 🔥🔥🔥  

Organizator:

Exotic Fest - Egzotyczne zwierzęta na targach poznańskich

Podziel się

Zapraszamy na letnią edycję wydarzenia Exotic Fest. Przyjdź w ostatni weekend wakacji: 27-28 sierpnia 2022 na Międzynarodowe Targi Poznańskie – Pawilon nr 6.

Na powierzchni ponad 6000 m2 można będzie spotkać małe i duże ssaki, egzotyczne ptaki, strefę akwarystyczną, ekspozycję terrarystyczną i dział botaniczny. Będzie można też odwiedzić wraz z dziećmi stoiska edukacyjne i skorzystać z przygotowanych atrakcji i animacji.

Na terrarystycznej mapie Polski zdecydowanie brakowało dużego wydarzenia w Wielkopolsce, które integrowałoby pasjonatów zarówno z kraju jak i z całej Europy - mówia organizatorzy. Poznańskie Dni Zwierząt Egzotycznych oraz Tropical Factory, łącząc siły i doświadczenie, stworzyli Exotic Fest - event kumulujący rozrywkę i edukację oraz profesjonalizm i bogate zasoby wielu znanych firm i hodowców z branży terrarystycznej, akwarystycznej i botanicznej.

Exotic Fest SUMMER odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w sobotę 27 sierpnia w godzinach 10:00- 18:00 oraz w niedzielę 28 sierpnia od 10:00 do 17:00.