Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

D10 Drift Battle of Poland na HOBBY 2023

Podziel się

Po raz kolejny podczas Targów HOBBY w Poznaniu najlepsi drifterzy rywalizować będą w międzynarodowych zawodach aut zdalnie sterowanych D10 Drift Battle of Poland.

D10 Drift Battle of Poland to coroczne ogólnoeuropejskie zawody modelarzy rc drift, które odbywają się we współpracy z Grupą MTP. To wydarzenie przyciąga najlepszych drifterów z Polski, państw środkowej Europy, Skandynawii i nie tylko. Tegoroczna edycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zapełniając listę startową w kilkanaście godzin od ogłoszenia, co stanowi rekord światowy.

Historia Grupy D10 Drift Battle of Poland sięga roku 2014, kiedy to pasjonaci modelarstwa zdalnie sterowanych samochodów rc drift, postanowili stworzyć cykl zawodów dla polskich drifterów. Wydarzenie to od roku 2019 odbywa się podczas Tragów HOBBY w Poznaniu, stając się największym wydarzeniem RC Drift w Europie w 2023 roku.

W tym roku do Poznaniu zjedzie się ponad 100 zawodników z 11 europejskich krajów, a być może także z Japonii. Organizatorzy oczekują uczestników i kibiców, mając nadzieję, że wszyscy będą doskonale się bawić podczas śledzenia zmagań mistrzów Europy.

BILETY