Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Czas wyruszyć w HOBBY'styczną podróż!

Podziel się

Kiedy ostatnio spędziliście cały weekend na realizowaniu swoich pasji? 27 i 28 października będzie do tego świetna okazja! Przygotowujemy dla Was kolejną edycję HOBBY — pełnego atrakcji wydarzenia dla pasjonatów w każdym wieku!

Kiedy ostatnio spędziliście cały weekend na realizowaniu swoich pasji? 27 i 28 października będzie do tego świetna okazja! Zapraszamy na kolejną edycję HOBBY - pełnego atrakcji wydarzenia dla pasjonatów w każdym wieku!

Klocki LEGO to zabawki, które łączą pokolenia pasjonatów. Bawiliśmy się nimi lata temu i do dziś nie wyszły z mody - nadal zadziwiają, uczą, dają radość. Wspólnie ze Stowarzyszeniem “Zbudujmy To!” przygotowujemy na Targach HOBBY wielką strefę dedykowaną właśnie LEGO - to będzie wspaniałe, 1000 m2 kolorowych ekspozycji zbudowanych z klocków. Nie zabraknie również makiet kolejowych - te każdego roku uświetniają poznańskie spotkania hobbystów. W trakcie targów odbędą się Mistrzostwa Polski  Modeli Kolejowych, organizowane przez Polski Związek Modelarzy Kolejowych, dzięki którym po raz kolejny będziemy mieli okazję do podziwiania kunsztownej pracy mistrzów makiet.

Kolejną atrakcją HOBBY będzie strefa gier planszowych, a na niej turnieje, miniturnieje oraz inne atrakcje i oczywiście masa gier, w które będzie można pograć. Zwiedzający będą mogli również wziąć udział w Poznańskim Festiwalu gier planszowych „GRAnat”, organizowanym przez fundację Zagrajmy. Ale w temacie gier planszowych to nie wszystko! W czasie Targów HOBBY będzie można zagrać w najnowsze Monolopy edycja Poznań - w wersji, której z pewnością nie kupicie w sklepach: plansza wielkości 7 x 7 metrów w imponujący sposób zaprezentuje poznańskie obiekty i sprawi, że rozgrywka będzie jeszcze bardziej pasjonująca!

Dla wszystkich fanów klasycznych hobby przygotowujemy warsztaty z renowacji mebli, które poprowadzą dla nas specjaliści z pracowni Druga Szansa. A jeśli chcielibyście rozpocząć przygodę z kaligrafią, w świat liter wprowadzą nas Agnieszka Węgrowska z AgaPisze i Barbara Wilińska.

Nie zabraknie też hobby spod znaku nowoczesności! Dzięki Virtual Reality przeniesiemy się w inny wymiar rozrywki. O nasze wrażenia w tym zakresie zadba poznańska grupa The Bunkier. Najmniejsi uczestnicy HOBBY będą mogli wziąć udział w zajęciach z robotyki, poszukiwacze mocnych wrażeń obejrzą wyścigi samochodów RC, a miłośnicy zagadek spróbują swoich sił w Escape Room’ach.

Nie zapominajmy, że targi to również przestrzeń zakupów z rabatami, a wystawcy już przygotowują rynkowe nowości, które zaprezentują nam w trakcie wydarzenia!

Rodzice, dzieci, dziadkowie i młodzież – każdy znajdzie coś dla siebie podczas targów HOBBY  na Targach Poznańskich. Jest to wyjątkowa okazja, aby w gronie najbliższych rozwijać swoje pasje.

Do zobaczenia w Poznaniu podczas Weekendu Pasjonatów!

Nie zwlekaj, kup bilet już dziś!

KLIKNIJ TUTAJ!