Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 691 026 790 🔥🔥🔥  

Organizator:

Cosplay - czasochłonne hobby z wielkimi efektami

Podziel się

Przedstawiamy kolejne możliwości spędzenia wolnego czasu w ciepłe, letnie dni. Cosplay to propozycja dla nieco odważniejszych i z głową pełną fantazji. Sprawdź czy to także Twoje zainteresowanie.

Spokojniejsze, letnie, urlopowe dni pozwalają poświęcić więcej czasu na swoje hobby, które nie rzadko jest bardzo pracochłonne jak, w przypadku gdy interesujesz się cosplayem.

To hobby, w którym ludzie tworzą i noszą kostiumy, aby wcielić się w postacie z filmów, seriali, książek, komiksów, gier wideo i innych mediów. Łączy w sobie elementy mody, rzemiosła i sztuki performatywnej. Główne aspekty cosplayu to projektowanie, charakteryzacja, makijaż, gra aktorska, prezentowanie na konwentach i spotkaniach. A czasu na to wszystko trzeba poświęcić mnóstwo. Cosplay to hobby, które pozwala na kreatywne wyrażanie siebie, naukę nowych umiejętności oraz nawiązywanie kontaktów z osobami o podobnych zainteresowaniach.

Latem w Polsce odbywa się wiele festiwali i konwentów cosplayowych, które przyciągają fanów z całego kraju. Najważniejszym z nich jest Pyrkon odbywający się w czerwcu w Poznaniu. Festiwal fantastyki, który przyciąga tysiące fanów. Obejmuje szeroki zakres tematów, w tym cosplay, gry, literaturę, filmy i komiksy.
Inne większe miasta także organizują letnie spotkania dla miłośników fantastyki także bez względu na miejsce zamieszkania na pewno można trafić na świetne cosplayowe wydarzenie w swoim rejonie.

Podczas tegorocznej edycji targów Hobby także znajdzie się coś dla miłośników fantasy i science fiction. Specjalna strefa będzie świetną platformą do wymiany doświadczeń, zaprezentowania swoich zbiorów i spotkania z innymi miłośnikami tej tematyki.

Bilety