Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

BabyGO Poznań partnerem Targów HOBBY

Podziel się

Poznajcie kolejnego partnera Targów HOBBY.

Z dumą informujemy, że portal BabyGO Poznań objął patronat medialny nad Targami HOBBY. W końcu z pasji się nie wyrasta a nasze wydarzenie kierowane jest zarówno do małych jak i dużych.

Czym jest portal BabyGo? Przeczytajcie, co piszą o sobie. 

BabyGO to wyjątkowy portal zajmujący się ofertami dla rodziców, dzieci i młodzieży. Dbamy o to, by każdy z rodziców znalazł dla siebie idealną ofertę, która skierowana będzie zarówno na ciekawy czas spędzony z dzieckiem, jak i na relaks i garść informacji dla samych rodziców.

Dzięki Interaktywnej Mapie dla Dzieci i Rodziców ten cel staje się jeszcze bliższy. Skupiamy się na danych rejonach miasta i na promocji firm w danej lokalizacji, by przybliżyć rodzicom ofertę z ich okolicy.

Bardzo często promujemy bezpłatne zajęcia i wydarzenia w mieście, by zapoznać rodziców i dzieci z ofertą zajęć dostępną na rynku. Dodatkowo sami organizujemy bezpłatne wydarzenia dla dzieci i rodziców, by przybliżyć ofertę firm w bezpośredniej relacji.

To rodzice tworzą tą społeczność, w której każda opinia ma znaczenie, dlatego gorąco zachęcamy do dzieleniem się swoimi doświadczeniami. Portal BabyGo.pl to rodzinny portal , który tworzy społeczność rodzinną, inicjuje akcje społeczne, przybliża rodzicom lokalny rynek usług i zbliża do siebie rodziców.

Zależy Nam, by Rodzic miał wiarygodne i sprawdzone informacje, dlatego na bieżąco informujemy o jakości usług danej firmy, o aktualnych wydarzeniach w mieście, warsztatach czy zajęciach.

Już teraz odwiedź portal BabyGO Poznań

HOBBY już 16 i 17 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Już teraz kup bilet w tańszej przedsprzedaży online. 

BILETY