Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

ATA czyli emocje zdalnie sterowane!

Podziel się

Już 10 rok z rzędu firma ATA będzie gościć na Hobby! Zobaczcie, co tym razem dla nas szykują :)

I Eliminacje Mistrzostw Polski w wyścigach samochodów zdalnie sterowanych w skali 1:10 on-road na ogromnym i profesjonalnym torze o wymiarach 30m x 18m.


W sobotę (27 października) w godz. 10.00 – 17.00 odbędą się „biegi” kwalifikacyjne natomiast w niedzielę (28 października) w godzi. 10.00 – 15.00 „biegi” finałowe zakończone wręczaniem  nagród i dyplomów. W zawodach będą uczestniczyć zawodnicy z całej Polski, którzy wcześniej musieli się zarejestrować w zawodniczym systemie informatycznym.
Organizatorem tych zawodów są: Komisja Modelarstwa Motoryzacyjnego Automobilklubu Polski oraz ATA Sp. z o.o.

 

Wyścigi samochodów 1:32 na profesjonalnym torze slotowym Carrera. Tym razem tor wyścigowy będzie dużo bardziej atrakcyjny w porównaniu z poprzednimi latami, gdyż będzie posiadał sporo estakadowych odcinków. Praktycznie każdy będzie mógł wziąć udział w tych wyścigach.
Organizatorem tych zawodów są: firma Stadlbauer Polska (dystrybutor marki Carrera)  oraz ATA Sp. z o.o.

 

Nauka jazdy dla dzieci samochodami zdalnie sterowanymi w skali 1:10 na specjalnie przygotowanym torze (usytuowanym obok wyczynowego toru). Każde dziecko będzie mogło wypróbować swoich sił i umiejętności a także nauczyć się w jeździe modelem zdalnie sterowanym.

Ponadto ATA jako przedstawiciel i dystrybutor niemieckiej firmy Bruder zapewni dla najmłodszych uczestników (dzieci do 5 lat) duży wydzielony ogródek – plac zabaw w  którym będą mogły bawić się doskonałymi pojazdami wspomnianej firmy.