Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

Agencja Mienia Wojskowego na Targach Hobby 2022

Podziel się

Zaawansowany system szkolno-treningowy przeznaczony do doskonalenia umiejętności celowania z broni strzeleckiej „Mini Śnieżnik”, modele samolotów i pojazdów militarnych oraz bogatą ofertę powojskowego wyposażenia i ubrań, cięższego sprzętu, pojazdów i nieruchomości zaprezentuje na swoim stoisku Agencja Mienia Wojskowego.

Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu zaprasza na swoje stoisko nr 5 i 6 na Targach Hobby 2022. 29 i 30 października wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się
z ofertą powojskowego wyposażenia i ubrań dostępnych w punkcie stacjonarnym oraz e-sklepie AMW, cięższego sprzętu i pojazdów sprzedawanych przez Agencję w trybie przetargowym oraz niepotrzebnych już wojsku nieruchomości, które można kupić lub wynająć na przetargach organizowanych przez AMW.

Razem z Agencją w imprezie weźmie udział Stowarzyszenie Sportów Modelarskich HERCULES III Poznań, od lat zajmujące się popularyzacją modelarstwa jako formy spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież. Na odwiedzających będzie czekać kilkanaście wiernie odwzorowanych modeli samolotów i pojazdów militarnych.

 

Kolejny gościem AMW jest Centrum Szkolenia Wojska Lądowych (CSWL) z Poznania, które zaprezentuje „Mini Śnieżnik” - zaawansowany system szkolno-treningowy przeznaczony do doskonalenia umiejętności celowania z broni strzeleckiej oraz przygotowania żołnierzy do strzelań amunicją bojową na „otwartych” strzelnicach.

Agencja Mienia Wojskowego to agencja wykonawcza nadzorowana przez Ministra Obrony Narodowej. Od 25 lat AMW sprzedaje i wynajmuje nieruchomości oraz zagospodarowuje uzbrojenie i sprzęt, którego nie potrzebuje już wojsko i inne służby mundurowe. Agencja dba też o zakwaterowanie żołnierzy: administruje wojskowymi mieszkaniami, realizuje i planuje inwestycje mieszkaniowe. Od 2015 roku zyski z obrotu powojskowymi nieruchomościami AMW przeznacza na budowę nowych mieszkań dla żołnierzy, a te wypracowane ze sprzedaży wycofanego z armii sprzętu i uzbrojenia przekazuje na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych (wcześniej Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych), z którego kupowany jest nowoczesny sprzęt dla polskiej armii.