Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

400 modeli samochodów rajdowych

Podziel się

Na wystawie przygotowanej przez Andrzeja Łacińskiego i Krzysztofa Skarbińskiego z Nowego Tomyśla będziecie mogli zobaczyć około 350 modeli samochodów rajdowych wykonanych w skali 1:43 oraz 1:18.

Tegoroczne targi Hobby 2023 będą już ósmą imprezą, na których Andrzeja Łaciński wspólnie z kolegą Krzysztofem Skarbińskim prezentować będą swoje kolekcjonerskie zbiory. Obu mieszkańców Nowego Tomyśla łączy wspólna pasja zbierania miniatur modeli samochodów rajdowych. Są to repliki dokładnie odwzorowanych pojazdów, które kiedyś w rzeczywistości uczestniczyły w rajdach samochodowych.

Podczas targów HOBBY 2024 zaprezentują około 400 modeli wykonanych w skali 1:43 oraz 1:18.

Producentami tych wiernych małych kopii samochodów w miniaturze są znane na całym świecie firmy modelarskie takie jak: OTTOMOBILE, IXOMODELS, SPARK, DEAGOSTINI, czy ALTAYA..

Po raz drugi zaprezentują na Targach HOBBY piękną replikę samochodu rajdowego brytyjskiego mistrza kierownicy Colina McRae, którym wygrywał Rally Manx w 1991 roku. Samochód jest własnością małżeństwa Ewy Habryn Chojnackiej i Pawła Chojnackiego, którzy pasję do motorsportu realizują startując w rajdach samochodowych. Dzięki nim wszyscy odwiedzający nasze stoisko oprócz naszych modeli będą mogli podziwiać prawdziwy samochód rajdowy Subaru Legacy GT.