Podziel się z innymi swoją pasją🔥 Zorganizuj na HOBBY wystawę, warsztaty lub pokaz🔥 Skontaktuj się z nami: 532 742 247🔥🔥🔥  

Organizator:

1000 m2 strefy LEGO tylko na Targach HOBBY!

Podziel się

Kto z nas nie kocha klocków LEGO? Łączą pokolenia, nigdy się nie nudzą i nie wychodzą z mody! Ciągle zaskakują nas nowymi możliwościami i zestawami. Tylko w trakcie Targów HOBBY będziecie mieli możliwość zwiedzić niesamowitą, przygotowaną specjalnie na tę okazję ekspozycję!

Dedykowana Targom HOBBY, wielka ekspozycja LEGO zawita na Międzynarodwe Targi Poznańskie już w ten weekend... i tylko w ten!

To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć tę wyjątkową wystawę wielkości 1000 m2!

Stowarzyszenie "Zbudujmy To!" skupia miłośników klocków Lego z całej Polski i to właśnie oni będą twórcami ekspozycji. Ich największą pasją jest budowanie autorskich konstrukcji, tzw. MOCy (My Own Construction). Swoje prace prezentują na forum www.zbudujmy.to/forum oraz na stronie na facebooku. Wystawy są dla nich najlepszą okazją do spotkań członków, którzy na co dzień mieszkają w różnych częściach kraju oraz dla zaprezentowania twórczości szerszej publiczności.

A co wejdzie w skład tej wyjątkowej ekspozycji?

Podczas wystawy na targach Hobby zaprezentujemy szeroki przekrój modeli. Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przygotowaliśmy wspólny projekt, który składa się z serii scenek upamiętniających najważniejsze wydarzenia z historii naszego kraju. Poza tym pojawi się zbudowana wspólnymi siłami wszystkich członków Stowarzyszenia makieta miasteczka o wymiarach około 2,5x10 m. Powinna ona szczególnie przypaść do gustu miłośnikom kolei bowiem miasto otoczone jest siecią torów, po których będą kursowały składy złożone z modeli prawdziwych lokomotyw i wagonów.

Coś dla siebie znajdą również na pewno fani science-fiction, fantasy i komiksów. Nie zabraknie również konstrukcji o tematyce militarnej. Podczas wystawy można będzie spróbować swoich sił w kierowaniu zdalnie sterowanymi pojazdami budowlanymi i robotami Lego. Planujemy również zaprosić wszystkich odwiedzających wystawę do wspólnej budowy modelu poznańskiego ratusza.

Wszycy fani LEGO - mali i ci nieco więksi - muszą to zobaczyć!